Росія мститься Швеції за Крим: шведи стягують війська

Влада Королівства Швеція прийняли рішення розмістити військову частину на острові Готланд в Балтійському морі через агресію Росії. Як повідомляє «Громадське» телебачення, шведський посол в Москві Петер Еріксен заявив в інтерв’ю російським ЗМІ, що таке рішення Стокгольм прийняв у відповідь на загрозу безпеці з боку Росії.
«Швеція однозначно заявляла, що вважає анексію Криму, зусилля з дестабілізації ситуації на сході України, а також агресивну і провокаційну поведінку російських військ в балтійському регіоні руйнівним для безпеки країни. Наскільки я розумію, рішення про розміщення кількох сотень військових на балтійському острові Готланд є відповіддю на загальну тенденцію», – сказав Еріксен.
Як повідомляла "Politeka", раніше міністр оборони Швеції Петер Гультквіст заявив про вірогідне зростання в його країні шпигунської активності з боку Росії. Зокрема, Росія виявляє підвищену зацікавленість до військової сфери у Швеції.
Після того, як минулого тижня стало відомо про відправлення для постійної дислокації на шведський острів Готланд 150 військовослужбовців, там активізувались росіяни. Вони під виглядом туристів звертались до шведських військових, намагаючись вивідати в них інформацію про те, до яких військових частин вони належать.
Також протягом останнього тижня повідомлялось про інциденти на півночі материкової Швеції, зокрема, поблизу військового об’єкту був знайдений автомобіль з великою кількістю антен, а в одному з ресторанів росіяни погрожували офіцерові НАТО.

"Виборча Україна"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар