Антисемітизм як наслідок політекономічної безграмотності

Роль етнічної солідарності в теорії та у світовій суспільній практиці аналізують кандидат економічних наук, доцент Клець Марія Василівна та фахівець із суспільних та світоглядних проблем Клець Дмитро Васильович.
ВСТУП
Здавна у християнському світі (назва досить умовна і узагальнена) поширена однозначна і масова неприязнь до євреїв. До того ж, нерідко вона ставала навіть офіційною і переходила у найкривавіші погроми. Документів про це повно, причому з єврейського боку їхні збитки і втрати зазвичай свідомо перебільшені.
Таке перебільшення робиться з кількох причин. З одного боку – щоб викликати у ґоїв (так євреї називають всіх решту етносів) певне співчуття до настільки безневинно потерпілого етносу і послаблення негативного ставлення до євреїв зараз та в майбутньому. Для цього самі ж євреї навіть посприяли поширенню терміну "антисемітизм", хоч семіти – це група із багатьох споріднених етносів, в тому числі і євреїв та арабів.
А з іншого, особливо це видно у ХХ ст. – з відвертою метою кількісно збільшити підстави для вимог компенсації за єврейські жертви і збитки.
І такий прийом єврейським ідеологам цілком вдався. Зокрема, Німеччина виплатила компенсацій за репресії у другій світовій війні на одного потерпілого єврея у кілька разів більші, ніж на таку ж жертву, але вже ґоя, наприклад, українця.
Проте якраз ця обставина підсвідомо ще збільшила поширену неприязнь до євреїв.
Із пояснених нами причин якраз євреї займають непропорційно панівне становище у християнському світі. Найбільше це помітне за етнічною структурою розподілу національного багатства у країнах їхнього проживання. Хоч офіційний облік цього показника і блокують самі євреї. Проте підсвідомий якісний аналіз у решти етносів суто стихійно відбувається з висновками не на користь євреїв.
Тому останні цілком свідомо запровадили низку ідеологічних, педагогічних, пропагандиських, релігійних, мистецьких та інших заходів для зниження суспільного негативу до себе і навіть для зростання свого позитивного образу в очах гоїв на індивідуальному рівні та в громадській думці в цілому.
Проте незароблені майнові переваги євреїв у більшості країн настільки очевидні, що це розуміють навіть люди без вищої освіти. І ця обставина тільки посилює так званий побутовий антисемітизм, тобто, неусвідомлене негативне ставлення до євреїв.
Варто зазначити, що не одні лише теоретики єврейські заклопотані даною проблемою. Навіть більше – основний масив слів на цю тему продукують якраз ґої – найрізноманітніші базіки всіх решти етносів. Причому, саме базіки та свідомі брехуни. І якраз тому, що вся їхня писанина і балачки на суспільну тематику від початку базуються виключно на свідомо антинауковій основі – множинності істини.
Звісно, в перші кілька років своєї роботи ці суспільники наївно вірять своїм старшим колегам про святість всіляких там ідеологій, соціології, загальнолюдських цінностей та подібних казок.
Проте досить швидко саме життя їм доводить, що їхня так звана професійна мудрість на суспільну тематику та конкретна суспільна практика – це діаметрально протилежні речі.
Однак відверто зізнатися у своїй професійній брехні і махінаціях їм заважає, насамперед, добрячий шмат хліба з маслом. Зрештою, й більшість людей дотримується ще біологічного правила – "Роби як всі". Тому й ці поодинокі прозрілі західні теоретики з чистою совістю роблять те і так, як і всі їхні колеги по спритному наповненню власних кишень.
Адже якраз за цю брехню їм щедро платять правлячі професійні групи – політики, політологи, юристи, силовики тощо. Тобто, всі ті, хто нічого корисно для суспільства не створює, а лише командує всіма нами за власними примхами і перерозподіляє результати нашої праці теж як їм заманеться. Звісно ж, не забуваючи при цьому себе та своїх численних слуг і підгавкувачів.
Тож так і вийшло, що вже сотні років людством командують виключно на антинауковій основі практично усвідомлено паразитичні професійні групи. При цьому вони ще свідомо і категорично відмовляються набувати (вчити!) наявні наукові знання про те, чим вони пнуться командувати. А лише нахабно крутять світом виключно на основі сумнозвісної політичної волі, тобто, безпідставної самовпевненості, яку ще в кінці існування СРСР відверто і обґрунтовано називали самодурством.
До того ж, при цьому різноманітні їхні придворні теоретики-суспільники ще й свідомо та активно блокують вже наявне наукове пояснення цього всього.
Тому й суспільні проблеми у світі масово множаться і загострюються виключно від професійної та світоглядної безграмотності правлячих еліт.
Однак саме на такому тлі їхні челядники, включно із продажним ЗМІ вправно переконують все людство, що винуваті у цьому якраз ті професійні групи, які добросовісно створюють національне багатство.?!
І якраз євреї у цих махінаціях відіграють провідну роль. Бо якраз вони в основному керують цими інформаційними масивами і потоками, по педагогіку включно.
І цим самим євреї мимоволі (від антинаукового розуміння ситуації) самі посилюють негативне ставлення до себе з боку решти етносів.
ВОСКРЕСІННЯ ДІАМАТУ І ПОЛІТЕКОНОМІЇ
На жаль, саме так. Ці науки в буквальному розумінні потрібно воскрешати як у пострадянських країнах, так і в так званому цивілізованому світі. Тобто, всюди, де ще кілька десятиліть тому вони були більш чи менш поширені навіть у системі освіти.
Нагадаємо, що в СРСР вкрай безграмотні, зате вкрай нахабні більшовики свідомо і радісно понищили дуже багато передових науково-технічних новацій. Причому, зазвичай разом із їхніми розробниками та прибічниками.
То так саме від початку вони зробили і з діалектичним матеріалізмом та політичною економією. Адже ці науки принципово суперечили механістичному, лише тваринному розумінню більшовиками світу, суспільства та людини (бо ж вони не мали належної освіти!).
Однак при цьому якраз діамат і політекономія навіть офіційно (!) залишалися основою так званого радянського світобачення. Хоч насправді це були вже фактично муміфіковані, механістичні скелети цих колись діалектичних наук.
Тому й закономірно більшовики найжорстокішим чином пнулися втілювати свої манії виключно на антагоністичній суперечності праці й капіталу. Коли життєві цінності створюють одні, а розпоряджаються ними за власними примхами (проте офіційно вважалося, що це робиться якраз із найкращими намірами) зовсім інші люди.
Тому з першої ж секунди такої жорстокої більшовицької сваволі все у них пішло шкереберть. І трималося це страхіття так довго виключно завдяки десяткам мільйонів жертвоприношень кращих із кращих власних підданих та гігантським затратам всього.
І навіть ще гірше, офіційний радянський тотальний примус і бандитизм так припав до смаку правлячим соціальним дармоїдам і паразитам, що вони явно чи неявно проголосили себе духовними спадкоємцями СРСР і після його розвалу на шматки.
Ну, а вже найагресивніша споконвіку основа Російської імперії, московська банда, навіть цілком офіційно проголосила себе спадкоємцем цієї більшовицької сваволі. І тому ніби цілком законно продовжує експлуатувати, грабувати і загарбувати всіх, кого тільки зможе вхопити у свої "братерські обійми".
Тому така страшна радянська дійсність дуже швидко знищила і найменші сподівання та ілюзії західних суспільників щодо побудови "світлого майбутнього" на науковій основі. Бо, на жаль, всі вони некритично повірили, що реалії СРСР – це і є застосування якраз науки про суспільство на практиці. І через це вже 100 років всі так звані інтелектуали вважають, що діамат і політекономія – це дурниця і однозначне зло.
Гірше того, така більшовицька практика привела їх до ще сумнішого висновку: що суспільну складність просто неможливо описати цілісно й доказово однією наукою.
Тому всі суспільники й зійшлися на свідомій відмові від істини на суспільну тематику. Мовляв, хай вже про це не буде істини жодної. Хто з теоретиків що захоче, те й писатиме чи казатиме.
А для решти публіки цю ситуацію назвемо плюралізмом, хіба ж вперше нам брехати. Аби за це вони нам платили.
То суспільники-теоретики так і зробили. І весь світ справді їм повірив. І справді їм щедро платить за відверту і неприховану брехню.
І ніхто навіть не поцікавиться хоч таким: чому це сучасна суспільна теорія так кардинально розходиться із сучасною ж суспільною практикою.
Навіть гірше. Скажімо, ще від горбачовської "перебудови" в РФ та Україні безперервно і повсюдно триває наймасовіше обговорення суспільних проблем. Оприлюднили вже безліч колишніх таємниць і компроматів щодо влади. І щодня додають про вже нових можновладців те ж саме. Найнещадніше затаврували всі суспільні негаразди, як усно, так у в безлічі пристрасної публіцистики.
І все це з найповажнішим виглядом обговорюють офіційні мудреці з безліччю вчених титулів, звань і посад. І цих шанованих всіма обговорювачів стає все більше й більше. І всі захоплюються сказаним і написаним ними.
От тільки одне псує пасторальну картинку – вся ця лавина мудрості із наших ЗМІ анінайменшим чином не стосується жалюгідного існування основної маси населення. Бо воно, затуркане, в Україні все активніше і старанніше (так-так, роблять якраз це цілком усвідомлено?!) вимирає та розбігається по світах слугами і наймитами, аж до негрів включно.
А хто залишився тут, ті дружно й завзято вкорочують одні одним віку і щосили запаскуджують колись райське місце на планеті.
І все це роблять насамперед етнічні українці, хоч правлячі євреї і всіляко замовчують ці повсюдні факти. Бо хоч підсвідомо, але все ж вони відчувають свою провину за скоєне євреями з українцями.
Проте на практиці навпаки, вони ще із більшим завзяттям продовжують етноцид українців все активніше. Бо ж їхні ідеологи-сіоністи давно переконали більшість євреїв у тому, що чим гіршатиме життя українцям, то тим кращатиме євреям.
То вони цим своїм натхненникам і повірили. Тим більше, що українці в силу одвічної меншовартості й самі щосили блокують і замовчують все своє найкраще і масово та радісно пнуться у продажні підлизи до всіх чужинців.
Тому абсолютна більшість українців абсолютно свідомо відмовляється навіть від ідеї жити власним розумом, а отже – і від виходу за межі мислення тваринного та надбудови над ним мислення абстрактно-логічного.
Лише невеличка частина патріотів вроджених невиразно бачить фрагментарні наслідки цієї позаекономічної експлуатації чужинцями своїх одноплемінників. Та й то в силу свого конкретно-емоційного мислення ці тваринні за суттю патріоти не можуть збагнути ні суті ситуації, ні тим більше – зробити належні висновки і запропонувати конструктивні пропозиції.
Гірше того, навіть у найпередовіших країнах із єврейською діаспорою теж не розуміють природи власного побутового антисемітизму.
І навіть ще гірше – цього не розуміють і самі найосвіченіші євреї.
Хоч якраз євреї і є найосвіченішим етносом у цих країнах.
А все тому, повторюємо, що справжню причину масового антисемітизму можна збагнути тільки на основі політекономії. А наука ця постала лише років 200 тому. Проте й зараз практично всі суспільники із пояснених причин сахаються її, як чорт ладану.
Тому й пояснюємо це ми, українці. Та ще й українською мовою. З мізерним сподіванням, що самі євреї, нарешті, отямляться від згубної для самих себе діяльності. І таким побічним чином, задля власного порятунку в підсумку (!) вони ж і українців зроблять етносом нормальним.
РОЗВИТОК АНТИСЕМІТИЗМУ
Справа в тому, що ще тисячі років тому євреї із кількох причин почали формувати в себе етнічну солідарність, тобто, взаємну підтримку з метою спільної вигоди.
Оскільки цей процес відбувався напівусвідомлено і стихійно, то й остаточний підсумок цієї вигоди дуже швидко почали виражати єдино у грошах.
Тому й примат грошей як універсальної цінності десь за сотню поколінь став одним із визначальних постулатів єврейської сімейної педагогіки, став чи не найпомітнішою їхньою етнічною рисою, життєвим ідеалом та поведінковим регулятором.
При цьому в оточуючих їх ґоїв цієї риси не було чи виражалася вона далеко не в грошах.
Тому за всіх інших однакових умов в даному суспільстві якраз євреї набагато швидше багатіли і заповнювали робочі місця з меншими трудозатратами, зате з більшими прибутками.
І з часом так ставалося всюди, де поселялося хоч кілька єврейських сімей. Повторюємо, без видимих зовні причин, а тому й не зрозуміло всім іншим етносам.
Не забувайте, що при цьому в Європі постійно зростала продуктивність праці, а отже – і збільшувалася частка додаткової вартості. Тож євреї, знову ж напівусвідомлено, за допомогою етнічної солідарності і зосереджувалися на посадах та в структурах, пов'язаних з розподілом цієї додаткової вартості та обігом фінансів. А це ще більше нарощувало їхні статки, ще більше вивищувало їх матеріально над рештою ґоїв. І ще більше розпалювало неприязнь решти населення до євреїв.
Тобто, вийшло, що євреї близько двох тисяч років тому започаткували в собі за рахунок етнічної солідарності монопольну перевагу. Яка з часом дає все більші монопольні надприбутки, за своєю природою все більше й більше нетрудові.
Зауважте ще й таке. З часом ці монопольні надприбутки єврейські сім'ї акумулювали все частіше у власності колективній – акціонерні товариства, страхові компанії, банки тощо. Тобто, у єврейства в цілому з'явився великий вільний капітал. Тому й постала у них потреба його раціонально вкладати і споживати в інтересах єврейства як цілого.
І ось тут стався цікавий момент. У заможних єврейських сім'ях все більше дітей одержували кращу освіту. Проте далеко не всі їхні діти охоче вчили ті науки, які складні і потребують багаторічного нудного вивчення.
Навпаки, чимало з єврейських маминих синочків та доньок (як і всюди) обирали той фах, який вивчити легше. А це зазвичай професії, пов'язані із так званою гуманітарною сферою. Та й вчити там тоді було мало що – лише поверхню життя та всілякі надумані казки на суспільну тематику.
Зате цей випускник із чистою совістю одержував відповідний диплом і цілком офіційно вважався належним фахівцем своєї справи. І з часом якраз таких фахівців ставало все більше. Ще й тому, що вже тоді держапарат не встигав за гармонізацією протиріч між зростаючою продуктивністю праці та зростанням додаткової вартості і її несправедливим розподілом між всіма учасниками господарювання.
А тому й неминуче виникали та загострювалися суперечності соціальні, аж по страйки та бунти включно.
А правлячі еліти суті цього не розуміли, а тому й реагували звично й тупо – нарощували репресивний та бюрократичний апарат. Який мав ці суперечності всіляко згладжувати і заспокоювати, за сумнозвісним правилом батога і коржика.
Проте, нагадуємо, продуктивність праці в передових країнах зростала все швидше. А несправедливий (внаслідок безграмотного втручання правлячих еліт, т.зв. державне регулювання) розподіл зростаючої маси додаткової вартості, ці соціальні суперечності ще більше множив і загострював. А це автоматично збільшувало рівень конфліктності у суспільстві.
А отже – для традиційного, наголошуємо – антинаукового (!) управління суспільними процесами владі потрібен був постійно зростаючий держапарат. Тож найприбутковіші місця в ньому швидко й неминуче займали якраз євреї. Саме завдяки своїй етнічній солідарності.
Ця обставина вже непокоїла навіть можновладців-неєвреїв. Але вони не розуміли причин цього явища і не знали, як йому протидіяти. Тому в багатьох країнах не раз навіть офіційно забороняли євреям займати низку конкретних державних посад чи взагалі забороняли їм жити близько тих чи інших міст Так звана межа осілості).
Тож значна частина з них останню перепону обходила так званим вихрестом. Коли даний єврей офіційно відмовлявся від свого імені та своєї релігії, іудаїзму, і приймав християнство і ім'я християнське. Тоді, наприклад, у Росімперії, він набував всю повноту громадянських прав. Хоч зазвичай ці вихрести свого єврейства не забували і родинних зв'язків (а отже – і етнічної солідарності) не поривали.
В підсумку, якраз етнічна солідарність сприяла тому, що на сьогодні євреї в цілому нагромадили монопольного надприбутку у приватній власності десь до 10 000 000 000 000 (десяти трильйонів!) доларів США.
Зрозуміло, що в минулі століття ці прибутки були набагато менші. Проте все одно вищі, ніж у ґоїв.
Тож якраз розмір цих їхніх багатств і ставав основною причиною численних і повсюдних масових пограбувань саме євреїв. І такий примусовий (стихійний і хаотичний, тому в більшості примітивно руйнівний) перерозподіл багатства між євреями та місцевими ґоями став настільки типовим, що навіть назву отримав власну – погроми.
Проте в цілому чим більше багатства нагромаджували євреї, тим активніше вони суто стихійно потребували й належного утвердження єврейства у всіх інших суспільних сферах – науці, виробництві, педагогіці, медицині, культурі, літературі, мистецтві,у формуванні загальнолюдських духовних і моральних цінностей і навіть у творенні стратегії подальшого розвитку всього людства.
Тим більше, що їхні фінансові можливості цілком дозволяли заповнити ці напрямки теоретичної і практичної діяльності саме фахівцями-євреями.
До того ж, сумлінне ставлення євреїв до освіти разом із сприятливим фінансуванням забезпечило їм справді найвищий загальноосвітній статус у країнах проживання.
Тому і внесок євреїв у цих сферах справді непропорційно високий, порівнюючи з їхньою чисельністю.
Хоч, з іншого боку, якраз етнічна солідарність фактично сприяла ще й активній підтримці якраз євреїв у тій чи іншій діяльності. Тож, наприклад, така висока частка нобелівських лауреатів-євреїв спричинена ще й цим фактором.
Такі фінансові та інші успіхи єврейства до певної міри навіть запаморочили голови їхнім теоретикам, насамперед ідеологам. Причому, настільки, що багато з них і справді повірили у природну вищість єврейства над ґоями, у їхню богообраність. Тож якраз цей аспект єврейські ідеологи обґрунтували безліччю літератури різної складності та різного адресного призначення, як для своїх, так і для ґоїв.
Така їхня аргументація меншовартісних українців вочевидь потішила і додала ще більшої наснаги дружно й радісно до євреїв підлизуватися. Тепер вони ще наполегливіше почали майже силоміць садити євреїв на власну шию. Навіть на ті керівні посади, котрими самі євреї відверто гидують.
Проте далеко не всі етноси християнського світу настільки продажні, як українці.
Більшості з них навпаки, однозначно не сподобалося визначення себе як ґоїв, тобто, навіть світоглядно другорядних і другосортних людей. А це ще більше посилило їхню, хоч би підсвідому, неприязнь до "богообраного народу".
Тому це нерозуміння суті антисемітизму практично всіма, крім нас двох (!), неминуче кількісно збільшує масштаби протистояння між євреями і зневаженою ними величезною більшістю всіх решти та загострює форми цього протистояння.
Повторюємо, ці поверхневі наслідки антисемітизму бачать багато хто. І посильно намагаються їх згладити теоретично та практично.
Проте нерозуміння суті цього явища принципово не дає змоги впливати на нього в бажаному напрямку.
А все тому, не втомлюємося повторювати, що правлячі еліти та їхні інтелектуальні прихвосні усвідомлено, тупо й люто фактично забороняють діамат і політекономію.
Власне, якраз з цієї причини й жодне написане ними про це слово просто не спроможне бути науковим, доказовим і правдивим. Бо, нагадуємо, на відверто брехливій та цинічній основі багатоістинності не збудуєш навіть найменшої істини.
Тому й нашкрябані ними гори велемудрих слів – це зараз однозначне інформаційне сміття, свідомо призначене для окозамилювання дурніших від себе. Хіба що ця мазанина може стати багатющим джерелом для багатьох майбутніх поколінь дослідників, які вивчатимуть манівці та викрутаси людської думки.
Але сьогодні ця величезна лавина інформаційних нечистот є однозначно і дуже шкідливою як для всієї світової громадської думки, так і для світової практики взагалі.
ПОЯСНЮЄМО АНТИСЕМІТИЗМ НАУКОВО
Звісно ж, на основі діамату та політекономії. Хоч ще із залученням багатьох інших метатеорій. І разом з тим, як і всяке пояснення перше, воно не може бути кількісним, а лише якісним, як постановочний варіант. Тим більше, на таку об'ємну тему.
Отже, етнічна солідарність стала для євреїв додатковим, монопольним фактором підвищення ефективності їхньої діяльності. Вони суті цього не розуміли та й не дуже до цього прагнули. Бо їх в цілому задовольняв результат цієї солідарності – зростання прибутку в грошах.
І за тисячі років широкого і привселюдного (ніхто ж із євреїв з цією своєю солідарністю не крився) ця монопольна перевага гарантувала їм гігантські прибутки. Навіть попри часті й масові погроми та інші форми протидії єврейству вони практично зараз керують як багатьма країнами, так і в значній мірі світом в цілому.
Зрозуміло, що цей свій реальний вплив самі євреї всіляко приховують та применшують. З цією метою вони навіть вибрехали купу теорій про непотрібність етнічного взагалі. Мовляв, недоцільно й згадувати про етнічне походження людини, бо головне – це "нація політична".
Груба й нахабна брехня, звісно, але на продажних придурків діє. То вони навіть в догоду сіоністам взагалі повідміняли всілякі згадки про власну етнічну приналежність у всіх своїх документах (як от запопадливі українці).
А щоб ще більше задурити гоїв, то євреї надійно вкутали їхні мізки плюралолібералізмом, тобто, вседозволеністю та всепрощенням. Відтепер мірилом цивілізованості стало офіційне поцінування життя найкривавішого злочинця незмірно вище, аніж життя якнайжорстокіше замордованої ним безневинної жертви.
Більше того, правлячі євреї навіть пнуться грубо деформувати саму природу людини – проголосили практично заборону на статеві відмінності людей і навіть офіційне (!) верховенство якраз протиприродних зв'язків між людьми. Навіть заборонили офіційно вживати в документах самі терміни "батько" й "мати"?!
І все це вони витворяють буцімто в передових, так званих соціальних державах, де відтепер панує тотальна і примусова "благодать".
А щоб остаточно перетворити цих гоїв тільки на робочу худобу, то вже років 30 тому придумали так званий Болонський процес – систему освіти в ЄС принципово без світогляду. Навіть без найменшої згадки про нього?!
Тож відтепер маємо фактично два покоління їхнього населення виключно із мисленням лише вродженим, тобто, тваринним, досоціальним. А вже такі людиноподібні істоти своїм конкретно-емоційним мисленням просто не можуть збагнути себе в суспільстві та світі, а є лише пасивними споживачами того, що їм дають, як матеріального, так і духовного.
Хоч, зауважте, у самому Ізраїлі про таке кощунство над людською природою і не заїкаються. Бо сіоністам потрібні лише бездумні та слухняні гої.
Але, але, але...
І тут вам нагадаємо слова Й. Джугашвілі (Сталіна), якими він лицемірно назвав винищення голодомором найкращої частини власних селян за своїм же наказом: "Це, мовляв, всього лише запаморочення від успіхів".
Не більше, але й не менше!
То так самісінько зараз брешуть і нинішні правлячі еліти, а фактично – професійні дармоїди і паразити. Які в розкішних умовах влаштовують нескінченні збіговиська з метою "захисту людства" від всіх напастей разом та від кожної зокрема. Тут і боротьба з бідністю, і окремо – з голодом, і з інфекційними хворобами, і з кожною зокрема, і захист від негоди, і окремо – від посухи, повеней, потепління, похолодання, землетрусів, суховіїв і т.п.
Далі більше. Доля вчасно додає нашим елітам все нові й нові щасливі нагоди протурбуватися про нетямущих підданих. Авжеж, денно і нощно.
Тут і повсюдні повстанці, і терористи, і біженці, і війни, і загроза з космосу. І не просто взагалі – а окремо від комет, окремо від астероїдів, окремо від паралельних світів, і від прибульців з розподілом за їхніми расами і т.п.
Словом, ні хвилинки без проблеми. Просто не встигаємо всілякі зустрічі, конгреси, симпозіуми, саміти, четвірки, сімки, вісімки, двадцятки та ін. проводити. Добре хоч наша челядь проводить нам ці заходи з комфортом та в розкошах. А то б зовсім силами занепали...
Хоч насправді від всіх цих їхніх заходів та збіговиськ у світі тільки гіршає. Але борони боже кому хоч несміливо заїкнутися про результативність цієї елітної турботи про нас всіх та кожного зокрема – враз "помножать на нуль" численні зграї їхніх лютих підгавкувачів.
Проте блокування конструктивної критики аж ніяк не зупиняє тотальної деградації так званої західної цивілізації, зліпленої на відвертій брехні і махінаціях. Вже ось англійці отямилися першими і пробують чкурнути з цієї содомії та мракобісся. Проте від себе не втечеш, тобто, від власного антинаукового світобачення. А з туманом в головах це лише початок неминучого розвалу ЄС.
Бо такий закон світу: ніщо не може довго існувати на протиприродних, антинаукових засадах.
Цей розвал ЄС ще й гарантовано прискорює московська банда спільно із мусульманською чумою.
А все тому, що московити за сотні років грабунків, вбивств та загарбань цілком свідомо та наполегливо еволюціонували до вершини зла. Відтепер вони вже не ховаються за всілякі побрехеньки, а діють чесно та відверто. Тому Московія й гарантовано зруйнує ЄС та загарбає гнилих і підлих плюралоліберастів.
Бо за Москвою і справді правда! Звісно ж, правда бандитів та грабіжників. Зате якраз вона й цементує більшість московитів, які від початку звикли жити виключно працею чужою.
Тому й зараз вони відкрито й дружно нападають на всіх слабших, бо інакшого життя собі не мислять. І цей їхній моральний моноліт просто приречений на перемогу над величезним хаотичним натовпом світоглядно ніяких, продажних, полохливих і брехливих ліберастів.
А коли розвалиться ця гнила купа лібералізму, то впаде і їхня еліта – сіоністськи налаштовані євреї.
А потім настане черга і країни Ізраїль, недаремно ж Путін так дружить із палестинцями та їм подібними.
І нема на те ради. У всякому разі – в рамках нинішнього, панівного та офіційного світобачення, фактично нульового за змістом, хоч і величезного кількісно словоблуддя.
ЄДИНИЙ І ДОСТАТНІЙ ВИХІД
Всього лишень правлячим елітам треба тільки в загальних рисах ознайомитися із науковим поясненням суспільства і соціальної частини людини і приймати рішення згідно з ними. Причому, без найменших початкових кадрових чисток у своїх лавах. Тобто, змінювати не самих елітників, вождів та інших діячів, а всього лише їхні чинні управлінські методи.
Причому, все це вже достатньо описане як науково, так і популярно, саме для безпідставно впевнених наших еліт.
Правда, все це описане зневаженими вами українцями та ще й українською мовою.
Проте нашої новизни вже 25 років ніхто в світі ще не перевідкрив і навіть не спромігся вкрасти. Хоч і пнуться це зробити постійно і безперервно.
Зрештою, є в Україні зараз тисячі й тисячі євреїв, які отримують зарплату якраз нібито за вивчення суспільної проблематики. То багато з них вчилися ще за СРСР, а тому пам'ятають хоч заголовки діамату і політекономії. Та й самі ці підручники ще не всі спалені.
Тому прочитати наші праці і кваліфіковано й швидко перекласти їх світовими мовами – аж ніяк не проблема.
Правда, ще дуже заважає несамовитий спротив укрновизні і самим новаторам від самих меншовартісних українців. Причому, чим більшими патріотами та борцями за народ вони себе вважають, тим лютіше заздрять і ненавидять справді суспільнокорисних одноплемінників. Однак вони й словечком не посміють перечити, якщо нашими досягненнями зацікавиться хоч один єврей.
Так що доля євреїв виключно у їхніх же руках.
СХЕМАТИЧНИЙ АЛГОРИТМ РЕАЛЬНОГО ПОРЯТУНКУ ЛЮДСТВА
Причому якраз за ініціативою та під керівництвом єврейських еліт, вони для цього мають всі можливості.
Спочатку доцільно якнайширше оприлюднити і обговорити справжню причину антисемітизму. Це одразу ж заспокоїть всіх. І навіть саме слово гої враз відійде в минуле.
Натомість світова і національні педагогіки швиденько навчать і всі інші етноси такій корисні рисі, як етнічна солідарність.
Цим самим для всього людства відкриється зрозумілий і природний шлях збагачення взаємного і свідомого завершення власної етнічної еволюції до стадії нації.
Зрозуміло, що це можна успішно зробити єдино в рамках мислення ринкового і в руслі стратегії хатоцентризму.
А щоб ця робота проходила швидко, злагоджено і скоординовано в міжнародних масштабах, то потрібно всюди обговорити і прийняти Закон "Про пряму залежність прибутків держуправлінців від добробуту населення на підпорядкованих їм територіях".
Повторюємо, за десятки років досліджень все це і багато іншого детально і доказово ми пояснили більше, ніж в 1000 сторінках спеціалізованих текстів.
І ще раз наголошуємо: ця новизна все ще єдина в світі. І буде такою доти, аж поки брехливі ліберасти самі не припадуть до діамату і політекономії та не проникнуться їхньою доказовістю та істинністю.
ПІСЛЯМОВА
Всі ви, панове, бачите щораз гірші наслідки управління окремими країнами та й цілим світом сіоністськи налаштованими єврейськими елітами. Хоч до пори їхня етнічна солідарність допомагає їм збирати зі всього людства щедру монопольну ренту від цієї своєї риси.
Проте усвідомлено антинаукове, багатоістинне (!) управління людством прискореними темпами і неминуче веде його до масових і гострих конфліктів аж по деградацію включно. Така світова катастрофа не омине і самих євреїв.
Тим більше, що силами Москви і радикальних ісламістів вже достатньо підготовлені свідомі руйнівні сили. Які цю загальну деградацію успішно і гарантовано завершать.
Але якраз українці, ми двоє, розробили єдиний і достатній шлях покращення для всіх і навіть гарантованого прогресу всього людства шляхом хатоцентризму.
Самі ми не маємо можливості комусь свої результати якось нав'язати чи навіть належно поширити їх у громадській думці. Та й не авторів це справа.
У всіх передових країнах давно вже напрацьований ефективний механізм поширення науково-технічної новизни, який можна комерційно успішно застосувати і для новизни української.
Тож справа за вами, хто справді хоче зробити щось корисне для людей і для себе. 5 копійок від Дмитра Клеця особисто.
Моя сестра – університетський викладач у кращому розумінні цього слова. Тому вона категорично проти емоційних термінів у даному тексті. Проте я ще більш категорично наполягаю на означенні речей їхніми конкретними назвами. Інакше просто втрачається зміст сказаного і написаного.
До того ж, я старший. А старших в українців прийнято слухатися. Тому ви й читаєте наші спільні тексти переважно у викладі моєму.
22 вересня 2016 року.

"Виборча Україна"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар