Україна та НАТО підписали угоду про охорону інформації з обмеженим доступом

28 вересня у м.Києві очільник Служби безпеки України Василь Грицак підписав з Директором офісу безпеки НАТО Тоддом Брауном міжнародну Угоду Адміністративних домовленостей щодо охорони інформації з обмеженим доступом між Урядом України та Організацією Північноатлантичного Договору, передає агентство "УНН" з посиланням на прес-службу СБУ.
Угода деталізує процедури взаємної охорони інформації з обмеженим доступом, передбачені загальною Угодою про безпеку між Україною і НАТО від 1995 року, та має наблизити відповідні національні процедури до натівських стандартів.
“Підписання угоди — це ще один крок для поглиблення співпраці між Україною та НАТО”, — зазначив Голова СБУ.
Він додав, що для країни підтримка Альянсу в розбудові сектору безпеки дуже важлива.
“Сьогодні Служба активно реформується з врахуванням досвіду НАТО”, — наголосив В.Грицак.
Передбачається, що до кінця року іноземні партнери поділяться своїм досвідом з удосконалення законодавства у сфері безпеки і оборони, реалізації заходів реформування, комунікації із суспільством тощо.
Як повідомляв УНН, комісія Україна-НАТО обговорила поглиблення співпраці Києва з Альянсом. Вказано також, що представники держав-членів НАТО також засвідчили незмінність своєї позиції щодо підтримки суверенітету, незалежності та територіальної цілісності України, невизнання анексії Криму, підкресливши пряму відповідальності Росії за збройну агресію в східних регіонах нашої держави.

"Виборча Україна"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар