Спікером Думи стане куратор «ЛНР і ДНР»

Новим спікером нижньої палати російського парламенту – Держдуми може стати В’ячеслав Володін, який очолював регіональний список «Єдиної Росії» в окрузі, у складі якої є його рідна Саратовська область.
Його висунення відбудеться цієї суботи на спільному засіданні генради і вищої ради «Едра». Про це розповіли джерела каналу «Дождь».
При цьому кандидатуру куратора російської внутрішньої політики вноситиме Дмитро Медведєв. Його участь у партійному заході підтвердила прес-секретар голови уряду. Сам Володін очікуваний перехід до Держдуми поки не коментував.
Володін відомий тим, що курував у Кремлі діяльність терористичних угруповань «ЛНР» і «ДНР». Тоді він був заступником керівника адміністрації президента.
Як писала Politeka, за підсумками голосування виборів до парламенту Росії, партія Путіна – «Єдина Росія» – отримала 343 мандати (140 за партійними списками і 203 за одномандатними округами) і конституційну більшість у Держдумі. Проти минулих виборів, які відбулися в 2011 році, єдинороси отримали 238 мандатів.
Голод і зливи стали причиною фактичного провалу явки на вибори до Держдуми РФ. Таку думку висловив голова Мосдержвиборкома Валентин Горбунов. За його словами, за відомостями на ранок 19 вересня явка на вибори в Москві становила трохи більше ніж 35%.

"Виборча Україна"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар