Навіщо куратори з ФСБ підставили Моторолу

Місцеві джерела аналітичного відділу ГІ "Права Справа" повідомляють, що, наразі, разом з "офіційною" версією щодо причин смерті Ципкалова, так званими "правоохоронними органами "ЛНР" здійснено контрольований виток інформації про причетність бойовиків батальйону "Спарта" до загибелі Ципкалова і справжіх причин його смерті.
Навіщо куратори з ФСБ підставили Моторолу 24 вересня представник так званої "Генеральної прокуратури ЛНР" Сергій Рахно повідомив, що колишній "голова Радміну ЛНР" Геннадій Ципкалов вчинив суїцид.
"Труп Ципкалова був виявлений вранці 24 вересня в одній з урядових будівель "ЛНР", -повідомив на прес-конференції С.Рахно.
За інформацією місцевих джерел аналітичного відділу ГІ "Права Справа", місцем ув"язнення Ципкалова та інших "заколотників" були підвали адміністративних будівель колишньої Луганської обласної держадміністрації.
Безпосередню участь у затриманні і допитах Ципкалова та одного з керівників так званої "Народної міліції ЛНР" Кисельова (псевдо "Комуніст"), брали бойовики підпрозділу "Спарта" (ватажок - А. Павлов, псевдо "Моторола"). Під час допиту Ципкалова бойовиками "Спарта" останньому були нанесені травми, несумісні з життям.
З метою приховування інформації про справжні причини смерті Ципкалова "Генеральною прокуратурою ЛНР" була озвучена версія про його самогубство.
За інформацією Директора агенства з реформування сектору безпеки, генерал-майора запасу СБУ В. Ягуна, участь бойовиків загону "Спарта" у ліквідації "заколоту" на території самопроголошеної "ЛНР" нав"язана Плотницькому російськими кураторами по лінії ФСБ РФ.
У такий спосіб російські куратори намагаються вирішити для себе декілька питань одночасно, а саме: ліквідація політичної опозиції Плотницькому, зменшення ризиків військово-політичного протистояння між "братніми республіками" і перерозподіл фінансових потоків всередині "ЛНР".
Місцеві джерела аналітичного відділу ГІ " Права Справа" повідомляють, що, наразі, разом з "офіційною" версією щодо причин смерті Ципкалова, так званими "правоохоронними органами "ЛНР" здійснено контрольований виток інформації про причетність бойовиків батальйону "Спарта" до загибелі Ципкалова і справжіх причин його смерті.
Поширюючи цю інформацію "силовики" самопроголошеної "ЛНР", що діють за вказівкою Плотницького, мають на меті перекласти відповідальність за ліквідацію колишніх "соратників по боротьбі" на плечі російських кураторів і підконтрольних їх стуктурам бойовиків "ДНР".
Метою цієї контроперації співробітників "силового блоку" самопроголошеної "ЛНР" є бажання показати "зачистки" опозиції як результат втручання зовнішніх сил, а не як внутрішній конфлікт всередині самої "республіки".
Примітно, що у своїй грі Плотницький спирається на підтримку російських кураторів з числа співробітників ГРУ МО РФ.

"Виборча Україна"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар