Бенкет під час війни. Кого годують луганські пекарі?

У червні 2014 року кіпрська компанія "Elnar Holdings Limited" заявила про намір отримати контроль над одним з найбільших зернопереробних підприємств України – "Луганськмлин", 57,6% акцій якого належали іншій кіпрській компанії "Zensa Ventures Limited", повідомляє у своїх коментарях експерт Дмитро Снєгирьов.
ПАТ "Луганськмлин" - найбільший виробник продукції в широкому асортименті борошна, крупи, пластівців, сумішей злакових культур, мюслей, хліба і хлібобулочних виробів, комбікормів. Підприємство виробляє більше 50 видів і 150 найменувань продукції.
Вся продукція підприємства випускається під торговою маркою "Добродія". Продукція ТМ "Добродія" сертифікована відповідно до вимог Міжнародних стандартів якості ISO 9001: 2008 та безпечністю харчових продуктів ISO 22000: 2005 (НACCP).
Головою правління ПАТ "Луганськмлин" є Зінаїда Надьон, 22.07.1947 р.н., адреса: м.Луганськ, вул.Московська, 1, кв.44, або вул.Білоруська, 11, кв.23, або вул.Прохолодна, 5.
Надьон з 1998 року є президентом Клубу ділових жінок, почесний громадянин Луганська. керівник ТОВ "Добродія Трейд". Заслужений працівник промисловості України. Нагороджена орденом княгині Ольги, орденом "За духовне відродження України", орденом Нестора Літописця 2 ступеня.
Після окупації Луганська Надьон перейшла на бік проросійських бойовиків. Наразі є депутатом так званої "Народної ради ЛНР", очолює фракцію "Луганський економічний союз". Також вона є керівником "Комітету з питань бюджетно-фінансової, інвестиційної та податкової політики, економіки, торгівлі і зовнішніх зв'язків, розвитку малого і середнього бізнесу".
Влітку 2014 року кіпрською компанією "Elnar Holdings Limited" були придбані понад 60% простих і привілейованих акцій "Луганськмлин" за договірною ціною. Тоді ж в Києві за адресою: вул. М. Раскової, 116, замість ТОВ "Добродія Трейд", яке залишилося на окупованій території, реєструється ТД"Добродія Фудз".
Торговий дім "Добродія Фудз" входить до складу національної агропромислової групи Agricom Group. Основною сферою діяльності ТД є випуск і продаж бакалійної групи товарів із зернових культур під торговими марками "Добродія" та "SAN GRRANO".
Паралельно зі зміною номінального власника і процесом реєстрації ТД "Добродія Фудз" в м. Київ, на окупованих територіях відновлює роботу ПАТ "Луганськмлин", "Луганськ – Нива" (ТМ "Добродія"). Прес-служба самопроголошеної Луганської міської ради повідомляє, що випічка і відвантаження хліба і хлібобулочних виробів (хліб, батони, булочки, пиріжки, рулети) в торговельну мережу міста стабільна. Крупи і борошно поставлялися в усі торгові підприємства в необхідному обсязі. На той момент працюють понад 34 точок фірмової торгівлі ТМ "Добродія".
В квітні 2015 року прес-служба прокуратури Луганської області повідомила, що співробітниками СБУ на території Попаснянського району Луганської області затримано поїзд, який транспортував борошно житнє в кількості близько 67 тонн (виробник – ПАТ "Луганськ-Нива").
"Чиновники ПАТ "Луганськ-Нива" у прихований спосіб, використовуючи послуги Донецької дирекції залізничного транспорту, здійснили вивіз своєї продукції з міста Луганська на територію, підконтрольну українській владі, з метою її подальшої реалізації", – йшлося в повідомленні.
У зв'язку з тим, що підприємство "Луганськ-Нива" підконтрольне депутату так званої "Народної ради ЛНР" Надьон, отримані кошти планувалося використати на фінансування роботи підприємства, сплату "податків" в бюджет самопроголошеної "республіки" і забезпечення бойовиків.
Наразі, на території тимчасово окупованого Луганська діє 95 точок продажу продукції ПАТ "Луганськ-Нива". Крім того, торгові точки підприємства працюють і в інших містах самопроголошеної "республіки". Так, в м. Антрацит відкрито п'ять торгових точок, в Брянці і Перевальську – по дві, в Красному Лучі – три, в Ровеньках і Свердловську – по чотири, у Стаханові – дев'ять.
Завдяки побудованій ще в 2013 році системі національної дистрибуції, наразі, продукція ТМ "Добродія" представлена у всіх регіонах України і найбільших торгових мережах національних рітейлерів.

"Виборча Україна"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар