Донецькі бойовики користуються перемир'ям для встановлення мінних загороджень

Бойовики на Донбасі використовують режим тиші для прихованого мінування ділянок, які використовує мирне населення для перетину лінії розмежування в обхід КПВВ. Про це йдеться в повідомленні Головного управління розвідки Міноборони України в Facebook.
Повідомляється, що бойовики проводять приховане мінування забороненими міжнародними конвенціями протипіхотними мінами нових ділянок на маршрутах, які активно використовуються мирним населенням для перетину лінії розмежування сторін в обхід КПВВ.
"Це створює додаткові ризики загибелі мирних жителів тимчасово окупованих територій сходу України та худоби, а також вимагає додаткових зусиль України і міжнародного співтовариства для проведення розмінування територій після їхнього звільнення від російських окупантів", - йдеться в повідомленні.
Зокрема, мінування зафіксовано в районі Дебальцевого, Новоазовська та Макіївки. За даними розвідки, вчора під час прихованого мінування сірої зони бойовики понесли санітарні втрати.
"Внаслідок порушення правил установки міни, отримав поранення військовослужбовець 1 мотострілецького батальйону 9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ) 1 АК (Донецьк) ЗС РФ Тиквенко Костянтин Петрович (20.11.1990 р.)", - йдеться в повідомленні.

"Виборча Україна"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар