Підполковника на шару, або хто такий Ілля Кива

Як відомо, 39-річний екс-голова Департаменту протидії наркозлочинності Нацполіції України Ілля Володимирович Кива (звільнений Хатією Деканоїдзе 19 травня 2016 р.), уродженець м.Полтава – деякий час керував полтавським осередком "Правого сектору", був регіональним політичним керівником цієї організації на Сході України (Полтавська, Харківська, Донецька та Луганська області), займав посади: заступника УМВС України в Донецькій області, заступника УМВС України в Херсонській області.
Вже мало хто пам'ятає, але 5 вересня 2014 р. Ілля Кива отримав звання "майора міліції" та був призначений командиром батальйону патрульної служби міліції особливого призначення “Полтавщина”, створений управлінням МВС України в Полтавській області на базі батальйону “Полтава”, роти “Кременчук” та роти “Мирний”.
Вже 2 жовтня 2014 р. бійці батальйону "Полтавщина" масово повстали проти командира І.Киви і прямо з лінії фронту вирушили до Києва пікетувати будівлю МВС з вимогою зняти з посади їх командира. Бійці пояснили, що відмовляються воювати під керівництвом командира з кримінальним минулим і судимістю, який і дня не служив в армії, а тут раптом відразу став комбатом.
Делегація від МВС зустріла бійців біля Борисполя. Її представники пообіцяли найближчим часом розглянути це питання і задовольнити вимогу бійців про зняття Киви. Слова в МВС додержались, і в кінці жовтня Ілля Кива був знятий з посади комбата, а сам батальйон "Полтавщина" був розформований. Замість нього знову сформували батальйон "Полтава".
Але, після скандального розформування батальйону "Полтавщина" Ілля Кива дивним чином пішов на підвищення, в порушення всіх існуючих правил, отримавши достроково звання "підполковник міліції".

"Виборча Україна"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар