Шкіря назло всім будує міст в Луганську?

Як повідомив луганчанин Дмитро Снєгирьов, на відкритому засіданні "ради міністрів ЛНР" самопроголошений міський голова адміністрації тимчасово окупованого м.Луганськ Маноліс Пілавов поінформував присутніх про хід будівництва нового шляхопроводу по вулиці Радянській в районі заводу імені Пархоменка.
Під час виступу М.Пілавов зазначив, що опори для нового мосту будуть поставлятися в окупований Луганськ з... Білої Церкви, з місцевого заводу залізобетонних конструкцій (ЗБК), через Ростов-на-Дону (РФ).
"Зараз основна проблема полягає в доставці матеріалів для будівництва. Що стосується опор для мосту, на цьому тижні вони мають надійти в Ростов з Білої Церкви, потім будемо завозити їх з Ростова до Луганська", – поінформував Пілавов.
Слід відзначити, що ПАТ "Білоцерківський завод залізобетонних конструкцій (ЗБК)" зареєстровано за адресою: м.Біла Церква, вул.Січневого Прориву, 39 (код ЄДРПОУ 00130659). Головою правління підприємства з листопада минулого року призначена Хромова Ганна Сергіївна, яка, виявляється, суміщає цю посаду із посадою директора Донецького заводу мостових конструкцій (!).
Донецький завод мостових конструкцій та Білоцерківський завод ЗБК, разом із ЗАТ "Бетон Нова", входять у ТОВ "Виробниче об'єднання "Італіш", яке пов'язують із бізнес-інтересами екс-нардепа попередніх скликань від Партії регіонів, власника "Першого ділового телеканалу" Ігоря Шкірі.
Наразі, "Іліташ" прописано на окупованій території – в Донецьку. Примітно, що у прикордонній з Луганською Ростовській області (РФ) знаходяться 15 заводів, які спеціалізуються на виготовленні залізобетонних конструкцій, проте, бізнес у Луганську робить саме пан Шкіря.
За інформацією аналітичного відділу ГІ "Права Справа" на будівництво нового шляхопроводу в Луганську "урядом" самопроголошеної "ЛНР" виділено перший транш у розмірі 48 млн. руб, який надійшов на рахунок "Держказначейства ЛНР".
Згідно з постановою N1035 Кабміну України "Про обмеження поставок окремих товарів (робіт, послуг) з тимчасово окупованої території на іншу територію України та/або з іншої території України на тимчасово окуповану територію" від 16 грудня 2015 року забороняється постачати подібного роду продукцію на окуповані території. Вочевидь, виявлена схема, як раз, і покликана з одного боку "не засвітитися" серед порушників "ембарго" окупованих Росією територій, а з іншого - по-братньому "відпрати" злочинні капітали терористів з "ЛНР", та й, власне, собі щось заробити від того.
Ох і пильнувати треба цих "регіоналів", бо так і прагнуть встряти в якусь халепу, а з України потім вся Європа кепкує, бо тільки ідіот не розуміє, що неможна приборкати терористичні режими на окупованих територіях, продовжуючи із ними торгувати.

"Виборча Україна"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар