Танкове виробництво у терористів «ДНР»

На тимчасово окупованій території України, що контролюється терористичною організацією «ДНР» у м. Донецьк на території покинутого заводу створено так звану ремонтно-відновлювальну частину, повідомляє військовий оглядач Віталій Ковальов у блозі на "Цензор.Нет".
Вказаний підрозділ, за даними експерта, планується задіяти не тільки для ремонту, але й для збирання військової техніки та важкого озброєння, зокрема, танків різних модифікацій, САУ, БТРів та інших машин.
Технічний персонал із терористичних підрозділів планує відновлювати важку техніку, яка раніше належала і була передана із ЗС Російської Федерації екстремістам. Керівництвом «ДНР» планується, що створена важка техніка найближчим часом буде використана для наступу на позиції ЗС України і подальшої ескалації конфлікту на сході України.
Крім того, деякі з керівників так званого уряду «ДНР» (зокрема, Міністерства доходів та зборів) зацікавлені в придбанні важкої техніки (танків, БТРів) для особистих цілей та її відновленні.
Цікаво, для чого це їм потрібно? Не вже, вони особисто планують брати участь у військовому конфлікті? На даний час терористи вигадують назву для нового танка, який буде зібраний в «ДНР», за задумом, співзвучний із російськими міфами про слов'янське походження і духовні «скрепи».
Вказаний захід Захарченко хоче використати в пропагандистській війні із Україною, а також для підняття власного авторитету і рейтингу напередодні виборів у середовищі місцевого населення, а також, терористів і російських найманців.
Крім того, керівник терористів планує на вказаному підприємстві створювати до 100 одиниць нових танків в рік, виробництва так званої «Донецької народної республіки».

"Виборча Україна"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар