Європейський досвід самоврядування для Херсона пропонують поляки

"З 2011 року працівники освіти, учні шкіл та вищих навчальних закладів, їх батьки, члени громадських організацій м.Херсона та інших міст України, завдяки співпраці з Вищою Школою Управління та Адміністрації в Ополю (Польща), мають можливість брати участь у міжнародних культурно-освітніх візитах", - розповідає оглядач видання "Школа развития громады" Лариса Щепьоткіна.
Програму «Культурно-освітній візит до Європи» створено польськими та українськими партнерами для вирішення питань пов’язаних з євроінтеграцією молоді до країн Євросоюзу  шляхом отримання сучасної європейської освіти та вивчення досвіду організації демократичного суспільства.
Програма «Культурно  - освітній візит до Європи» - це понад 12000 учасників за більш ніж 6 років співпраці, частина з них можуть пишатися статусом учасника двічі, тричі, чотири та більше разів. Офіційним представником проекту в м.Херсоні є Херсонська обласна організація Всеукраїнської Громадської Організації Асоціація Сприяння  самоорганізації населення.
Завдяки співпраці українських та польських партнерів більш ніж 300 херсонців мали змогу долучитися до програми та,  як приємний додаток, відвідати  на вибір, кілька європейських міст — Краків, Ополє, Варшава, Познань, Прага, Дрезден, Берлін, Відень, Париж, Амстердам, Брюсель, Мілан, Венеція, Будапешт, Братислава, Цюріх, Нюрнберг.
Візити організовані з метою ознайомлення з мовою та культурою країн Європи, історією виникнення Європейського Союзу, здобутками європейської демократії, особливостями діяльності органів польського місцевого самоврядування та організацій регіонального розвитку, отримання початкових навиків володіння польською мовою, розширення світогляду громадян, формування активної громадянської позиції направленої на встановлення в Україні європейських стандартів життя, навчання та праці.
Зацікавлені особи під керівництвом педагогічного складу факультету адміністрації Вищої Школою Управління та Адміністрації мають змогу ознайомитись із нюансами створення ефективних соціально-економічних систем у демократичному суспільстві, взяти участь  у  реалізації соціально-економічного, культурного  розвитку  відповідної  території, інших місцевих програм, обмінятися досвідом у сфері місцевого самоврядування та регіонального розвитку. Відомий польський вищий учбовий заклад має багаторічний досвід навчання фахівців зі спеціальності адміністрація та економіка самоуправління.
Херсонська обласна організація Всеукраїнської Громадської Організації Асоціація Сприяння Самоорганізації Населення, завдяки участі в такому значущому міжнародному проекті поширює культурно-освітні зв’язки між нашими країнами, в тому числі сприяє євроінтеграції нашої області до країн Євросоюзу.

"Виборча Україна"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Дописати коментар