Скрепи знову скриплять, або Метаморфози російської дипломатії

Попри гучні заяви Лаврова про миролюбні наміри Росії і «мір во всьом мірє», черговий «іхтамнєт», на цей раз – представник дипломатичного корпусу РФ, був затриманий на гарячому оперативниками СБУ у Харкові.
Як з’ясувалось згодом, затриманий під час дачі хабара дипломат виявився співробітником Генконсульства РФ у Харкові, якому ну дуже терміново знадобились водійські права для себе і свого підопічного. Ціна питання, запропонована українському правоохоронцю, 400 доларів США. 
Перша скрепа, яку так активно пропагують для російського обивателя – конвертованість рубля, рухнула! Хабарі росіяни також дають доларами, мабуть проходять процедуру очищення перед всеосяжним тріумфом дерев’яного на фінансових ринках.
Скрепа друга – виявляється, російські дипломати настільки сурові, що заступають на «бойові чергування» в країні «перемагаючої хунти» без водійських прав. Виключно для того, щоб згодом корумпувати українських поліцейських і дискредитувати українську дозвільну систему.
Скрепа третя – «іхтамнєт» на прізвище Крамаренко, затриманий СБУ при спробі дачі хабара, виявився третім секретарем ГК РФ у Харкові, але вперто заперечує свою причетність до будь-яких доларів у кількості 400, у той же час готуючись до оголошення персоною non grata в Україні та повернення на батьківщину всеперемагаючого путінізму і «руского міра».
Скрепа четверта - найпоказовіша – російські дипломати настільки законспіровані, що фактично у кожному реченні, написаному на «вєліком і могучєм», свідомо роблять масу помилок, щоб їх писанину довго ніхто не міг розібрати.
Остання теза про славних нащадків Пушкіна і Толстого з’явилась не просто так. Як стало відомо журналістам, герой шпигунського сюжету Крамаренко С.Ю. виявився тотально безграмотним секретарем посольства «встающєй с колєн», про що свідчить його заява, написана за фактом затримання на ім’я першого секретаря ГК РФ Семенова. Як кажуть в народі, у слові з трьох букв – три помилки. Тут навіть студентам університету ім. Патріса Лумумби було б соромно.
Усе, на що спромоглись офіційні представники МЗС РФ, це черговий хіт маразму у стилі Кисельова-Соловйова про те, що «українська влада, правоохоронні органи країни всупереч міжнародним зобов'язанням не забезпечують належного рівня заходів безпеки функціонування дипломатичних і консульських установ Росії».
Ай-яй, гнані ви і голодні, небезпечно вам в країні «бендеровского фашізма». Ви згадали про міжнародні зобов’язання? Про верховенство права? Про заходи безпеки?

Чому офіційні дипломатичні представники Раші нічого не говорять про збройну анексію Криму, про дворічну відкриту військову агресію на сході України, про регулярні обстріли української території, про воєнторги, бурятів-шахтарів і чеченців-трактористів? Міжнародне право, кажете?
Ви ж самі наплювали на це міжнародне право, наплювали давно і безповоротно, коли розірвали Польщу у 39-му, вторглись у Фінляндію у 40-му, в Угорщину - у 56-му, у Чехословакію - у 68-му, в Афганістан – у 79-му, у Молдову – у 92-му, у Грузію – у 2008-му, в Україну – у 2014-му … не враховуючи постійну підтримку людоїдських режимів у Африці та Азії, геноцид власного населення і вічне намагання нав’язати свої дикі правила і скрепи.
А тепер Лавров і його представники розповідають про міжнародні зобов’язання і правила гри. Люди, які завжди намагаються інтелектуальні шахи перетворити у банальну гру «у чапаєва», повинні взагалі бути позбавлені права голосу на міжнародній арені.
А якщо уже хтось із підданих «сонцесяйного Пу» попався «на гарячому» за межами Рассєї, не варто ламати комедію про чергових «іхтамнєтов». Можливо, простіше відправити безграмотного третього секретаря на чергову «стройку вєка» - Керченського моста, для прикладу. Там грамотно писати у найближчі роки точно не доведеться, а фізична праця на свіжому повітрі – корисніша за підкуп правоохоронців у чужій країні.
На добру путь додому, - традиційне українське «нехай щастить», що у транскрипції на «вєлікорускій» - «не*** шастать». І перше, і друге у даному випадку – величини рівнозначні.

"Виборча Україна"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар