Кличко склав повноваження глави Блоку Петра Порошенка

Такий вимушений крок київський голова зробив відповідно до нового закону про державну службу, адже ми знаємо, як Віталій Володимирович прагне посад і визнання.
Зокрема, як повідомили мас-медіа, мер Києва Віталій Кличко написав заяву про складання повноважень голови партії "БПП "Солідарність".
Відповідне оголошення Кличко зробив під час засідання Київради.
За новим законом про держслужбу не можна суміщати посаду голови адміністрації і голови або члена політичної партії. Тепер заяву має розглядати політрада БПП, а надалі відповідне рішення приймає з'їзд.
Своєю чергою, фракція "Самопоміч" у Київраді ініціює висловлення недовіри Кличку та проведення виборів нового секретаря Київради. Голова фракції Сергій Гусовський заявив, що Київрада стала заручником міської влади та фактично не працює.
Нагадаємо, Кличка було обрано головою БПП замість Юрія Луценка під час з'їзду в серпні 2015 року. Дивна поступливість Віталія Володимировича, адже 23 січня він з гучним скандалом був обраний головою Асоціації міст України.
Відповідне рішення було ухвалено 171 з 208 голосів на сьогоднішніх загальних зборах уповноважених представників органів місцевого самоврядування, членів Асоціації міст України в Києві.
Разом із тим, за словами  керівника Департаменту місцевого самоврядування та децентралізації в Адміністрації Президента Володимира Куренноя, кандидатуру іншого претендента на посаду – мера Львова Андрія Садового – навіть не винесли на голосування.
Сам Садовий, коментуючи обрання Кличка, зауважив, що "те, що сьогодні відбулось - це скоріше нагадує театр, а не збори Асоціації міст", та нагадав: "Коли вибирали Юрія Вілкула головою Асоціації в 2012 році, на прохання Адміністрації Президента був змінений статут, тому що він (Вілкул – ред.) не мав права за чинним статутом бути обраним керівником Асоціації. Сьогодні ж ми знову міняємо статут, у якому записано: головою Асоціації може бути обраний міський голова, у якого є більше 4-х років досвіду роботи на посаді міського голови. Ми змінюємо цю норму. Пишемо: 2 рази обраний".
Крім того, мер Львова наголосив, що "статут Асоціації змінювався нелегітимно".

"Виборча Україна"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар