У Львові викрили власних сепаратистів

У ході проведення пленарного засідання Львівської міської ради 26 травня 2016 року, представники депутатської групи «Укроп» спростили роботу антиукраїнським центрам та російським медіа, запропонувавши депутатам розглянути питання про необхідність надання Львівщині т.зв. «економічної автономії». Із схожим явищем львів’яни вже зустрічались, коли представники проросійського «Українського вибору» мали намір втюхати галичанам ідею створення «територіальних громад».
Насправді, явища «економічна самостійність регіону», створення «громадських рад» та «територіальних громад» є проектами російських політтехнологів, головною метою яких є розпад України на автономні регіони. Звичайно, що людям задурюють голову ідеєю автономного управління коштами, отриманими від різного роду діяльності, відсутністю необхідності сплачувати податки до державного бюджету. Однак, постають запитання: а хто буде фінансувати українську армію, у такий надскладний період для нашої держави? Чи ефективно здійснюватиметься розподіл прибутків, у т.ч. на здійснення соціальних виплат?
Відповідь одна – в Україні поступово відбувається децентралізація, але державний бюджет як наповнювався, так і повинен наповнюватись з метою виконання загальнодержавних програм та соцільних виплат.
Дякуючи свідомим Львів’янам у Львові не вдалося реалізувати сепаратистський план за яким стоять «друзі» Росії, які бажають попорелізувати на західній Україні так звану федералізацію. Львів’яни сказали ні ворожим задумам так званої економічної автономії.
А провокатори, які мають намір розхитати українське суспільство, краще б подумали про свою промову та останнє слово на суді!

"Виборча Україна"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар