Відсьогодні українці житимуть краще, але не довго...

Спочатку, за традицією, погана новина: із 1 травня 2016 року зростає ціна на газ для населення і для підприємств теплокомуненерго, що призведе до підвищення цін на опалення та гарячу воду майже на 80%.
Це випливає з рішення уряду від 27 квітня про встановлення єдиної ціни на газ для населення.
Згідно з ним кінцева ціна на паливо з 1 травня 2016 року становитиме 6879 грн за тисячу кубометрів.
Крім того, відповідно до рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, з 1 травня вартість електричної і теплової енергії, що виробляються АЕС, зросла майже на 8%.
Таким чином, "скориговані" тарифи ДП "НАЕК "Енергоатом" на електричну і теплову енергії, що виробляється АЕС, було підвищено на 7,8% до 45,42 коп. за кВт-год. (з 1 січня цей тариф дорівнював 41,9 коп. за кВт-год.).
Нагадаємо, на початку березня 2015 року були підвищені тарифи на газ для населення.
Зокрема для тих, у кого немає лічильників, вартість одного кубометра газу збільшилася в 3,3 раза - до 7188 грн за 1 тис. куб. м.
Мінімальний тариф - 3600 грн за 1 тис. куб. м, або 3,6 грн за кубометр - діяв в опалювальний період на споживання не більше 1200 куб. м газу за наявності лічильника.
Проте, є й привід для розради, адже із 1 травня в Україні зростають і соціальні стандарти. Про це раніше оголошували в уряді.
Як відомо, мінімальна зарплата, мінімальна пенсія і прожитковий мінімум зростуть аж на 6%.
Нова мінімальна зарплата має становити 1450 грн, мінімальна пенсія - 1130 гривень, а прожитковий мінімум - 1399 гривень.
Раніше екс-міністр соціальної політики, а нині віце-прем'єр Павло Розенко заявляв, що травневе підвищення пенсій стосуватиметься 6,5 млн. людей.
Також в уряді обіцяли, що зростуть зарплати 3,5 млн працівників бюджетної сфери: їхній посадовий оклад мають підняти на 6,5%.
У грудні запланований другий етап підвищення соцстандартів. Попередньо передбачалося, що вони зростуть також на 6%, але нещодавно уряд заявив про плани підвищити їх на 10%.
Як би не хотілося закінчити у Великдень на позитивній новині, але, коли український уряд щось обіцяє, як правило, завжди робить, проте, враховуючи найоптимістичніші прогнози щодо інфляції гривні та росту цін на пріоритетні товари народного вжитку на рівні 15-20% (будемо реалістами), підвищення заробітних плат бюджетників та мінімальних пенсійних виплат лише на 6-16% - по-справжньому царська щедрість! І тільки не треба "вішать" людям макарони про війну та реформи, панове урядовці, адже, коли ви не зможете заліпити хоч би чим корупційні дірки у бюджеті країни, після такої ганьби вас просто винесуть з кабінетів вперед ногами... І не сподівайтеся, що цього разу лютий внутрішній ворог кожного українця, - жага до халяви,- загострить ваші інстинкти самозбереження настільки влучно, як вони врятували життя Януковичу і його великій чиновницько-кумівській родині!

"Виборча Україна"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар