З'явилася офіційна реакція Брюсселя на референдум по Україні

Референдум у Нідерландах не вплине на тимчасове застосування угоди про асоціацію ЄС з Україною. Про це на брифінгу в Брюсселі повідомив офіційний представник Єврокомісії Маргарітіс Схінас.
"Угода про асоціацію ЄС-Україна була підписана. 27 держав-членів її ратифікували на цей момент. Її також ратифікував Європейський парламент. Ця угода застосовується у тимчасовому порядку. І це було одностайне рішення Ради за підтримки 28 держав-членів", - підкреслив Схінас. Він наголосив, що наслідків для угоди про асоціацію і її тимчасового застосування не буде. Єврокомісія як і раніше зобов’язується розвивати свої відносини з Україною.
Схінас повідомив, що голова Єврокомісії Жан-Клод Юнкер засмучений результатом референдуму. Він уже мав розмову на цю тему з прем’єр-міністром Нідерландів Марком Рютте і главою Європарламенту Мартіном Шульцем.
Нагадаємо, 6 квітня у Нідерландах відбувся консультативний референдум щодо Угоди про асоціацію між Європейським Союзом та Україною. Він є легітимним - за попередніми результатами, явка перевищила необхідний бар’єр і склала 32,2%. "Проти" угоди проголосували 61,1%, "за" - 38,1% виборців.

"Виборча Україна"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар