У команді Гройсмана знайшли чиновника-афериста часів Януковича

Як повідомили українські мас-медія, прем'єр-міністр Володимир Гройсман призначив на посаду заступника міністра екології та природних ресурсів Віктора Канцурака, який був викритий у корупції в 2011 році, під час президентства Віктора Януковича.
Тоді новопризначений чиновник міністерства Канцурак був директором Департаменту заповідної справи Мінекології та членом тендерного комітету міністерства. Саме він розпорядився купити супутникові знімки території України у австрійської фірми Austroplan Austrian Engineering GMBH за 49,38 млн грн. Відзначимо, Харківська національна академія міського господарства пропонувала ці фото всього за 250 тис. грн.
Виставлена сума харківської академії пояснювалася тим, що запитувані Мінекології космічні зйомки території України вже були проведені різними світовими структурами і перебували у вільному доступі в Інтернеті.
Однак тендерний комітет під формальним приводом відхилив заявку державної української установи на користь австрійської фірми.
Відповідальним за проведення тендеру був заступник Канцурака по Департаменту заповідної справи Ігор Іваненко.
З приводу цієї скандальної угоди Національне антикорупційне бюро, як з'ясувалося, досі веде кримінальне провадження.
Також, за даними ЗМІ, в 2000-х Канцурак був помічником екс-нардепа з «Партії регіонів» Миколи Лісіна.
Нагадаємо, що 14 квітня стало відомо про склад оновленого уряду, згідно із яким посаду міністра екології та природних ресурсів зайняв Остап Семерак, який у 2014 році він був міністром Кабміну Арсенія Яценюка.

"Виборча Україна"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар