Гройсман зі скандалом звільнив найкрасивішу жінку в Кабміні

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман підписав розпорядження про звільнення колишньої соратниці Сергія Тігіпка Олександри Павленко з посади першого заступника міністра охорони здоров'я. Відповідна інформація розміщена на урядовому порталі. Як відомо, Павленко стала першим заступником міністра в грудні 2014 року.
У Гройсмана трапився конфлікт із пані Павленко вже на другий день після його призначення главою уряду. Причиною стала відповідь Олександри Павленко на питання депутата Оксани Корчинської про ліки для онкохворих дітей. Коли чиновниця почала запевняти, що «пані Корчинській вже все відомо» і ліки вже везуть в Україну, прем'єр не витримав.
«Гройсман став грізним і майже кричав: «Хочу звернути увагу заступника міністра охорони здоров'я, перед вами народний депутат Корчинська, а не пані Кончінская - це раз. Друга позиція: в понеділок, вівторок або на наступному тижні - діти ж не можуть чекати і хвороба у них нікуди не дівається. І якщо ви не допрацювали, то ви про це скажіть і визнайте, і дайте можливість, щоб це питання було вирішене. А якщо ні, тоді залиште свій пост тим, хто може це зробити швидше», - писали ЗМІ.
Тепер, із приходом у Кабмін "команди" Володимира Гройсмана, можна спрогнозувати істотні проблеми й у мережі аптек "TAS", які фактично належать першій дружині Сергія Тігіпка і є чи не найбільшими споживачами кредитів очолюваного ним "Таскомерсбанку", адже втрата свого лоббіста у вигляді заступниці профільного міністра для будь-якої "опозиційної" фінансово-промислової групи не минеться даром. 

"Виборча Україна"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар