Захарченко хоче провести пряму лінію з жителями Одеської області

Очільник незаконного угруповання «ДНР» Олександр Захарченко планує провести ще одну "пряму лінію", але у цей раз вже з мешканцями Одеської області. Про це повідомляє офіційний рупор сепаратистів - сайт "ДАН - Донецьке агентство новин".
Відповідати на запитання мешканців Одеської області у невимушеній обстановці Захарченко пообіцяв 4 травня, при чому, "пряма лінія" буде присвячена Одещині, так як на думку лідера бойовиків, вона є... "перлиною".
"Одеса - це перлина Російської культури, батьківщина великих музикантів і письменників, вона була такою ще два роки тому. Але час радості змінив постійний біль. Настали дні печалі. Зараз пишатися своїми традиціями і культурою стало майже злочинно, безкарно же можна спалювати людей, які борються за свободу і право вибирати шлях розвитку рідної землі", - заявив Захарченко.
За його словами, під час прямої лінії із Харковом, йому надходило багато листів з Одеської області.
"Тоді одесити надіслали багато листів. Вони хочуть відповідей. 4 травня я дам їм відповіді", - сказав Захарченко.
Нагадаємо, що 20 квітня, в рамках т.зв. онлайн-конференції з жителями Харківської області (зрежисований захід, де всі питання були підібрані заздалегідь) ватажок "ДНР" Олександр Захарченко показав справжні наміри окупантів Донбасу, із чого стало зрозумілим, що ніхто про мир на Донбасі не думає, а всі заклики виключно спрямовані на ескалацію збройного конфлікту.
Ось деякі цитати Захарченко, який свого часу керував в Харкові організацією "Оплот":
- Я впевнений, що Харків - проти фашизму, проти того беззаконня, яке сьогодні панує в Україні. Сьогодні Харків після періоду політичного терору як би пішов у тінь, у підпілля, але, впевнений, поки не переможений до кінця. Ви ще здатні встати на боротьбу і повторити подвиг ваших пращурів, що колись знищили фашизм в його лігві. Харкову потрібно починати вставати з колін, це потрібно було робити ще два роки тому.
- Як тільки ви усвідомлюєте, що без боротьби хунту вам не скинути і почнете діяти рішуче, тоді буде і допомога від народу ДНР. Як боротися з фашистами, ми знаємо. Але ви повинні самі почати боротьбу за майбутнє своє і своїх дітей.
- «Русскій мір» - це такий нематеріальний, духовний простір, в якому кожна людина і кожен народ можуть реалізувати себе...
- Звичайним людям ми вже не раз говорили: біжіть від мобілізації. В Росію можна втекти, можна на Захід. Тільки на фронт не ходіть, бо там ніхто розбиратися не буде. Ну, а якщо не пощастило і потрапили на фронт, то здавайтеся. Пересидиш війну в пристойних умовах нашого полону, а потім поїдете додому, живі і здорові.
- Росія ні в 2014, ні в нинішньому році не визнавала київський режим легітимним. Завжди і на найвищому рівні цей режим в Москві називали таким, що прийшов до влади в результаті державного перевороту. І думка Росії не змінилася!
"Якщо хтось після ТАКОГО все ще сподівається, що із Захарченком і йому подібними можна домовитися - навіть не знаю, що сказати..." - резюмував автор сайту "Донбас.UA" Андрій Пітонов.

"Виборча Україна"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар