Чоловік дочки Путіна Кирило Шамалов, попри міжнародні санкції, потрапив у рейтинг Forbes

Список Forbes цього року поповнився кількома дебютантами з Росії, в їх числі - співвласник концерну «Сибур» Кирило Шамалов, - зять російського президента Володимира Путіна. Його статки Forbes оцінив в $1,2 мільярда, він займає 1476 місце в глобальному списку найбагатших людей світу. Відомо, що він одружений на старшій дочці Путіна Єкатерині, яка свого часу стала відома своїми спортивно-танцювальними експериментами.
Найбагатшим з росіян названий співвласник «Сибуру» і «Новатеку» Леонід Міхельсон - його статок видання оцінює в $14,4 мільярди. У торішньому російському рейтингу Міхельсон був сьомим, з тих пір, за підрахунками Forbes, він збільшив свої статки на $ 2,7 мільярди і зайняв 60-е місце.
Друге місце в списку найбагатших російських мільярдерів зайняв співвласник «Альфа-Груп» Михайло Фрідман, статки якого оцінено в $13,3 мільярди. Глава USM Holdings Алішер Усманов у глобальному рейтингу мільярдерів влаштувався на 73-му місці. Його статки зменшилися на $1,9 мільярди - до $12,5 млрд.
Лідер торішнього списку найбагатших росіян, глава «Інтерроса» і «Норнікеля» Володимир Потанін у цьому році займає лише четверте місце. Його статок видання оцінило в $12,1 мільярда - за рік він зменшився на $3,3 мільярди. У глобальному рейтингу бізнесмен зайняв 78 місце.
Власник Volga Group Геннадій Тимченко втім збільшив статки на $0,7 мільярда - до $11,4 мільярдів і перемістився зі 118 на 85 місце глобального рейтингу, не дивлячись на "мальовані західні санкції". В першу сотню найбагатших людей світу з росіян також увійшли акціонер «Сєвєрсталі» Олексій Мордашов і глава групи компаній «Ренова» Віктор Вексельберг, які зайняли 93 і 98 місця відповідно.
Число росіян в світовому рейтингу мільярдерів за версією Forbes за рік знизилося на 11 осіб - до 77. Так, з рейтингу вибули депутати Держдуми від фракції «Єдина Росія» Леонід Симановський і Зелімхан Муцоєв.
От і про які обмеження для російського бізнесу нам розповідає Європа, що нібито так переймається справами України, яка потерпає від російської військової агресії? Кому можна вірити в Єврокомісії чи в цілому Євросоюзі, коли відсоток заможних росіян у сумнозвісному спису Forbes із кожним роком стрімко зростає? То така відповідь Заходу Росії, яка клала з приладом на міжнародні норми й світовий порядок?
Відповідь лише одна - в українців немає в світі друзів, немає чесних партнерів і немає чого чекати від європейських і американських "путінських підлабузників", на чолі із Обамою! Треба розраховувати лише на власні сили, аби досягти хоч би чогось.

Семен Альтман, "Виборча Україна"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар