Провал російського резидента Краснова

Вперше ім’я Станіслава Краснова, який раніше був громадянином України з прізвищем "Удот", пролунало ще у 2013 році. Тоді Краснов-Удот працював в органах внутрішніх справ на посаді оперуповноваженого Київського районного відділу м. Сімферополь, де прославився гучним скандалом, звинувативши одного з головних редакторів місцевої газети у причетності до торгівлі людьми, а саме до викрадення мешканок півострова та подальшої їх переправки до Москви, нібито з метою сексуальної експлуатації. Але чи доказів оперуповноваженому "Удоту" не вистачило, чи московські "куратори" створювали імідж "борця за справедливість та постраждалого від режиму", однак крім звичайних розмов справа далі не пішла. З початком "Революції гідності" "правдоборець" Удот вирушає до Києва, де намагається усіма силами сприяти злочинному режиму у в напрямку дискредитації громади майдану. Регулярно виступає перед українськими ЗМІ та наводить нібито факти катування  бійців "Беркуту": "А нам всёравно - мы «гестапо»!", фактично свідомо створюючи в інформаційний привід для "Кисельов ТВ". Збіг – не думаю...
Крім того, залишається відкритим питання чому командир полку "Азов", а по сумісництву народний депутат Андрій Білецький, після затримання Удота-Краснова відразу заявив, що останній займався виключно громадськими справами і не має жодного відношення до "Азову".
"Він не має жодного стосунку до "Азова" як до полку. Він має стосунок до громадської організації, він займався виключно громадськими справами. Фактично він прийшов і почав творити перше об’єднання емігрантів кримчан-націоналістів — це "Азов-Крим" по всій Україні і був одним із організаторів блокади Криму", — сказав Білецький в коментарі Громадському телебаченню.
Цілком логічно виникає питання до командира полку: "в складі якого підрозділу тоді знаходився Краснов у зоні АТО, чи це теж "фейк", як і справа із работоргівлею, яка має за мету підняття доволі спаплюженого іміджу "патріота", хоча ні, - злочинця, якого у травні 2014 затримували правоохоронні органи із трьома автоматами "Калашникова" на руках. Але тоді Росія захоплювала Крим та почала окуповувати Донбас і до "борця за справедливість" не було ні кому діла.
В той же залишається питання, як людина, яка намагалась дискредитувати "Революцію гідності", опинилась навколо подій "блокади Криму"? Збіг – наврядчи…

Віталій Шаріков для "Відкритої України"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар