Розвідник позитивно відгукнувся про нове керівництво СБУ і розповів про забезпечення ДРГ

Керівник загону з позивним "Лісник" поділився своєю думкою про нове керівництво СБУ на чолі з Грицаком, розповів про забезпечення його групи і подібних ДРГ, а також про необхідність реабілітації бійців АТО.
«В СБУ прийшли люди із зони АТО. Я з ними працював і працюю. Бачив у справі. Легко працювати. Грицак дуже відверта людина. Але не завжди у нього виходило зробити все, що він справді хотів зробити. Коли він був в АТО, то деякі його ініціативи рубалися, коли доходили до Києва. Тепер, коли він став головою СБУ, я знаю людей, які від біди подалі втекли з визволених територій - хто в Туреччину, а хто й далі. В патріотизмі Грицака у мене немає ні найменших сумнівів. Він жив у кунзі разом з усіма, разом з солдатами. Це не який-небудь паркетний генерал», - розповів командир ДРГ.
Він також додав, що останнім часом Держава забезпечує групу "Лісника" і подібні диверсійно-розвідувальні групи. Але також додав, що в періоди перемир'я до їх послуг інтерес втрачався. Їм давали завдання, які вони виконували. А коли не давали, то вони самі собі ставили завдання, виконували і доповідали. Зараз, з його слів, вони знову в справі, так як іде підготовка та навчання людей, є задачі. Але деталей "Лісник" не розповів.
Разом із тим, він висловив припущення, що зима знову може виявитися чимось несподіваним. І не дай Бог ще який-небудь котел.
«Все, це буде задниця. Звичайно, зараз вже є, чим гідно відповісти. Але рука повинна бути весь час на пульсі. Не можна розслаблятися. Росіяни тільки цього і чекають. Війна не закінчилася. Вона закінчиться, коли хтось один переможе. Сценарії два: або щось трапиться в Росії і їй стане не до війни з Україною, або щось трапиться в Україні. Путін буде до останнього боротися за перемогу над Україною. Ми теж повинні бажати собі перемоги і все для цього робити», - запевнив керівник прославленої групи українських розвідників і диверсантів.
Крім того, його дивує критика, яка звучить в тилу. Мовляв, рівень життя знизився, жити стало гірше. На його думку, інакше не можна - війна в країні, а в тилу все ще отримують зарплату, смачно їдять, планують відпустки, навчаються і займаються дозвіллям.
«Наші прадіди жерли макуху і навіть не уявляли, що за захист країни можна ще й гроші отримувати. Війна! Треба дбати про армію. Сусід пішов на війну, а ти - ні? Підтримай його сім'ю, допоможи. Це єдиний шлях до перемоги», - запевнив розвідник.
Він також порушив проблему реабілітації бійців АТО, якою необхідно займатися.
«Боєць в АТО отримував 7-10 тисяч. Повернувся додому і отримує на роботі 3 тисячі - це якщо його ще не звільнили. Що він буде робити? Страх він уже втратив на війні. У нього треба забрати зброю з рук і навчити знову, жити. Інакше він піде, і буде боротися вже всередині країни хоч з ким-небудь, буде воювати з владою. Просто тому, що він вже нічого іншого не може. Це небезпечно. Треба працювати з цими людьми», - підкреслив "Лісник".
Нагадаємо, раніше у ЗМІ повідомлялося, що у 2016-у році Литва візьме на реабілітацію півсотні українських військовослужбовців, які отримали поранення в ході проведення антитерористичної операції.
Як розповіла прес-секретар міністерства оборони Литви Аста Галдікайте, Литва продовжить реабілітацію бійців АТО і в наступному році. Так вже в січні 2016 року в Литву повинні прибути перші поранені, а всього за рік планується прийняти 50 військових. Проходити реабілітацію наші бійці будуть у Центрі реабілітації військових в Друскінінкай.
Також варто нагадати, що не так давно – 24 листопада, чотири українських військових прибули в Литву і проходять курс реабілітації, який триватиме до 22 грудня.

"Виборча Україна"
Share on Google Plus