Досягнувши рівня Зімбабве Росія просто анігілює

А ось це теж всім очевидно, що Росія не може опуститися на рівень Зімбабве і Еритреї? Вона не може опуститися навіть на рівень Кенії або Танзанії.
Досягнувши цього рівня вона просто дезінтегрується, зникне, анігілює. І по землі будуть ходити вільні коні й люди ...
Чому? Всі ж дуже просто: витрати функціонування в наших широтах значно вище ніж в Африці або Латинській Америці. Полюс безпрецедентний масштаб країни при дуже низької щільності населення: країна кінчається практично за Уралом.
Причому багато системи життєзабезпечення настільки глобалізований (гаряче водопостачання, тепло, каналізація, електрика, міський та залізничний транспорт, авіасполучення і т.д.), що населення вже не в змозі перейти на індивідуальне рішення цих проблем.
Ось коли в Грузії перестали подавати російську електрику і газ, то грузини встановили в кожній квартирі буржуйки і топили хто вугіллям, а хто дровами.
Це ледь не скінчилося катастрофою для країни. Це при їхній м'якій зимі. А уявіть собі Москву і Пітер на буржуйках? Із замерзлими каналізаційними трубами і коштовним метро ... Або (що ще реалістичніше) - Красноярськ?
Як вам таке?
Це де-небудь в Лесото або Венесуелі можна до нескінченності вправлятися з падінні ВВП. Там під пальмою поспав, кокос зжер, листочком підтерся - і вперед - румбу танцювати. А у нас є цілком об'єктивні обмеження. Вибачте, якщо я чогось не так сказав ...
Втім, знаю, знаю, що ви скажете. Он як Сафонов (Ростуризм): раніше вся Росія на пічному опаленні жила і до вітру у вигрібну яму ходили, мабуть і "нонче" НЕ здохнемо ... І в блокаду в Пітері каналізація теж не працювала - і нічо, вижили ...
Та невже? Ну ну...
П.С. А може ви праві ... У Пітері адже, дійсно, каналізація не працювала в першу (саму голодну) зиму. Але (тут вже я міркую) - адже і потреби в ній не було: люди майже не їли у зв'язку з відсутністю жратви ... Напевно і зараз потрібен такий же комплексний підхід, а? Каналізації немає - припиняємо їсти. Тоді й виживемо ... Як вважаєте, правильно я міркую?

Альфред Кох, "Виборча Україна"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар