Грузія позбавляє Саакашвілі громадянства

Губернатора Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі позбавлять громадянства Грузії. Про це заявила міністр юстиції Грузії Теа Цулукіані, повідомляє Грузія Online. Причиною даного рішення вона назвала прийняття Міхеілом Саакашвілі громадянства України.
"Відповідно до Конституції Грузії, громадянин Грузії не може бути в той же час бути громадянином іншої країни. Відповідно до закону, коли громадянин Грузії отримує громадянство іншої країни, це є підставою для втрати громадянства Грузії", - заявила Цулукіані.
За її словами, кілька днів тому надійшла офіційна нота українською мовою, згідно з якою Саакашвілі прийнятий громадянином України.
"На підставі цієї ноти, яка є офіційним документом української держави, згідно із законодавством Грузії і взятими Грузією міжнародними зобов'язаннями, ми сьогодні починаємо процедуру припинення громадянства Грузії Міхеілу Саакашвілі", - заявила міністр.
За її словами, про це письмово буде повідомлений губернатор Одеської ОДА, "якому буде надано розумний строк для визначення своєї позиції".

"Виборча Україна"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар