"Час напівмір минув..."

Останнім часом повсюдно ми чуємо, як наша держава бореться з тероризмом в найгарячіших точках на мапі, - розповідає лідер партії "Громадянська сила" Олег Сидоров виданню "Відкат".
Природно, характерним прикладом цієї боротьби є наше військове вторгнення з Сирію з метою допомогти режиму Асада придушити виступи помірної опозиції і заодно головного ворога сучасного світу - ІДІЛ.
Вторгнення в Сирію викликало масове тріумфування, яке в більшій частині засноване на величезному потоці пропаганди, що ллється з телевізора в голови громадян. Тут варто відзначити, що природно головним ворогом російських роблять ІДІЛ, і не як ідеологію, як спосіб життя, а як організацію. Організацію з лідером, статутом, програмою дій, самими діями і т.д. Але, чи є організація ІДІЛ нашим ворогом, якого варто знищувати всіма доступними методами? Точніше чи є нашим ворогом лише ІДІЛ? Дуже цікавим в цьому ключі є зроблене недавно М.Б. Ходорковським заяву: «Це конфлікт двох цивілізацій: європейської, що визнала - після століть взаємного знищення - вищу цінність людського життя, і іншої цивілізації - цю цінність не визнає, що сприймає людину лише як засіб досягнення інших, зрозумілих і незрозумілих нам цілей.». На мій погляд, Михайло Борисович дуже ємко відповів на моє запитання про те хто наш ворог. Організації за типом ІДІЛ зараз сотні, якщо не сказати тисячі. Просто саме на ІДІЛ впав вибір, як на найбільш розпіарену в ЗМІ. Що ж об'єднує всі ці організації? Відповідь очевидна - іслам.
«Релігія добра і миру» вже давно змінила свої символи на відрубану голову і пояс шахіда. А телевізор все так само говорить нам про те, що всі ці нелюди, що розстрілюють дітей, відрубують голову в прямому ефірі не мають до ісламу ніякого відношення, мовляв вони не вірно трактують коран. Виходячи з цього нам варто задуматися, чи впевнені ми в тому, що проживаючі у нас в Росії мусульмани вірно тлумачать норми корану? А адже їх мільйони і що наші з вами сусіди - мусульмани можуть робити у нас же в країні ми вже надивилися (Чеченські війни, Беслан, Буденовск, вибухи будинків у Москві). Як кажуть росіяни люди - в чужому оці смітинку бачимо, а в своєму колоди не помічаємо. Непогано було б спочатку прибратися в своїй країні, перш ніж допомагати забиратися в чужий.
На сьогоднішній день по всій Росії розплодилася ціла гілка мусульманських культурних центрів (не кажучи вже про офіційні мечетях, що давно стали центрами вербування терористів), які навчають чогось адептів ісламу - по суті своїй вже «людожерською релігії». Саме там бородаті проповідники і вербують майбутніх «зірок Ютьюб», здатних красиво позбавити людину голови і «ходячих бомб», готових принести свій смертоносний подарунок у ваш під'їзд, яких об'єднує за фактом (прибираючи їх національність, соціальний статус, освіта) лише одне - вони всі сповідували іслам. Скільки зараз на території нашої країни знаходиться подібних «сплячих терористів» складно підрахувати.
Правоохоронні органи, а їх у нас достатньо, повинні зайнятися перевіркою мусульманських громад в містах Росії і не тільки громад мусульман-мігрантів, а й своїх. Кожен мусульманський проповідник, мулла кожної з мечетей повинен пройти перевірку (у тому числі і на детекторі брехні), яка покаже, яких саме поглядів він дотримується, що саме він вкладає в голови своїх адептів. Найбільш матеріально забезпечені мусульмани повинні бути перевірені на предмет фінансування підпільної діяльності, так само як і всі благодійні мусульманські фонди, які можуть під слушним приводом фінансувати тероризм. Якщо людина або організація чиста перед законом - нічого боятися і вони повинні з превеликим задоволенням пройти і поліграф та інші перевірки. Ну і не забуваємо про покарання для тих мусульман, які не пройшли перевірку - ніякої в'язниці, тільки депортація в місце, де їх чекатимуть одноплемінники, причому оплата витрат по видворенню за межі нашої держави повинна лягти на плечі мусульманської громади, жодна російська копійка не має бути витрачена на це.
Прийняти таке непросте рішення - єдиний шанс на порятунок для європейської цивілізації. Інакше нас чекає смерть...

Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар