В окупованому Луганську катастрофічно не вистачає вчителів

Великі заборгованості по зарплаті за минулий період,постійна затримка з виплатами поточної, на тлі фантастичних цін на продукти першої необхідності-це реалії, в яких доводиться працювати педагогам на теренах самопроголошеної республіки.
В окупованому Луганську катастрофічно не вистачає вчителів. В школах викладають пенсіонери й студенти Ситуація з педагогічними кадрами в окупованому Луганську складається вкрай безрадісно.
Катастрофічно не вистачає вчителів – зараз викликають на роботу навіть тих, хто вже давно вийшов на пенсію. Більше того, учням в середніх школах викладають навіть студенти другого курсу Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, тобто ті, хто за умовними законами т. зв. "ЛНР", а тим більше України, викладати не мають права (вони отримають його тільки на 3 курсі). Студенти, які викладають в школах, навчаються за індивідуальним графіком.
Зрозуміло, що ні про яку якість освіти не може йти мова – студенти, які, по суті, самі ще не володіють необхідним рівнем знань і викладацької роботи, не зможуть дати учням потрібний рівень освіти на належному рівні.
Але й за таких екстремальних зусиль по залученню педагогічних кадрів, потреби райвно тільки по Луганську складають 22 спеціалісти з викладання російської мови та літератури. Аналогічна ситуація з викладачами англійської мови. Є проблема з викладацькими кадрами у вишах, в тому ж таки Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка.
Справи з кадрами в системі освіти на тимчасово окупованих територіях критичні, незважаючи на всі оптимістичні заяви "керівництва" самопроголошеної республіки.
Великі заборгованості по зарплаті за минулий період,постійна затримка з виплатами поточної, на тлі фантастичних цін на продукти першої необхідності - це реалії, в яких доводиться працювати педагогам на теренах самопроголошеної республіки.

Дмитро Снєгирьов, "Виборча Україна"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Дописати коментар