Французький депутат через поїздку в Крим втратив посаду в ПАРЄ

Французького депутата Тьєррі Маріані усунули з посади віце-президента групи Європейської народної партії у ПАРЄ у зв'язку з його несанкціонованим українською владою візитом до анексованого РФ Криму. Як повідомляє "Укрінформ", листа з відповідним змістом французький політик і депутат отримав напередодні.
Посол України у Франції Олег Шамшур написав у Твіттері, що "усунення Маріані від віце-президенства у групі Європейської народної партії в Парламентській асамблеї Ради Європи - логічний наслідок його безвідповідальної поведінки"
Слід зазначити, що французькому політику відповів послу обіцянкою надіслати йому листівку з наступної подорожі до Криму.
"Щоб показати вам, що я не ображений, обіцяю надіслати вам листівку з моєї наступної подорожі до Криму", - написав Маріані в Твіттері.
Варто зазначити, що Бюро ПАРЄ наприкінці серпня обговорювало візит французьких депутатів до анексованого Криму. Тоді українська сторона просила, щоб на наступному засіданні комітету було ухвалене рішення про відставку Маріані.
Нагадаємо, що 23 липня десять депутатів французького парламенту на чолі з представником партії "Республіканці" Тьєррі Маріані прилетіли до Криму. Там вони зустрічалися із "главою республіки" Сергієм Аксьоновим і "спікером парламенту республіки" Володимиром Константиновим.
"Я хочу скласти для себе уявлення про те, як змінився Крим після входження до складу Росії. Я хочу дізнатися, як у них йдуть справи, чи відчувають він труднощі у зв'язку з блокадою кордону і що вони думають про роль Криму в Росії", - сказав він.
"Наші телефони зараз не працюють, тому що європейські компанії відмовляються працювати на цю зону", - також поскаржився Маріані.
Французькі депутати спочатку прилетіли до Москви, де зустрілися зі спікером Держдуми, Сергієм Наришкіним. На зустрічі той заявив, що Крим з 1991 по 2014 роки був анексований Україною. МЗС України пригрозив санкціями французьким депутатам, що відправився в Крим.

Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Дописати коментар