Чого «вимагає» Ляшко, або задній привід не для зими!

Післявиборча картина народного волевиявлення виявилась доволі невтішною для Ляшка і його вило-рогатої команди радикальних партійців, вважають у групі "Сила Нації". Вибори провалено фактично в усіх важливих для політичного життя містах і радах усіх рівнів, а ті поодинокі примарні успіхи, які спостерігаємо, є мабуть простим дежавю за «Ляшком-патріотом-землеїдом». Скажемо просто – народ до кінця не розібрався, у кого який кінець.
Збагнувши увесь трагізм ситуації для власних політичних перспектив, провальність ініційованого Ляшком т.зв. «Тарифного майдану», абсолютну відсутність політичних дивідендів від цього дійства під Кабміном, лідер РПЛ вчора видав тираду, крутішу, аніж у Кисельова про «радіоактивний пєпєл»!
Начебто сам Ляшко, методом залякування у формі поїдання чергової порції землі і цілування «в засос» корови Маньки у рідному селі, змусив непохитного досі Яценюка знизити тарифи для населення. Тільки от цікава арифметика виходить, якщо не куплятись на популізм, а згадати табличку ділення-множення. Далі виключно цифри: Було - 1400 пільгових кубів і «насзрадили» та «всінамайдан»! Прийшов Ляшко з «патріотами», попротестував і переміг Яценюка. На виході - стало - 1200 пільгових кубів газу і перемога «олежикмолодець».
Тепер зрозуміліше: пільгова ціна – 200 кубів на місяць, опалювальний сезон триває 7 місяці, тобто населення отримувало до «подвигу» Ляшка 1400 кубів по 3,6 грн. Що маємо тепер – «ляшкових» 1200 кубів ділимо на 7 місяців і отримуємо 171 куб на місяць. Висновок – у школі таких математиків залишали на другий повторний рік. Сподіваюсь, з цим уже все зрозуміло. Ідемо далі…

Завершивши «переможний похід на Арсенія», технологи Ляшка вигадали-реанімували призабуту «зраду» про «валютно-фінансові кредитні майдани». Газовий комунізм Ляшко забезпечив, тепер вирішив підняти праведно усіх на «бій за долар по 5 гривень». 29 жовтня на зміну «майдану тарифному», резидент вітчизняного Камеді-гей-клабу Олег «ти-не-то-робиш» Ляшко проголосив початок «Майдану 3.0». Урочисто і промовисто, із сподіваннями на всенародну підтримку і халявну кашу від киян. От тільки не склалось чомусь з киянами і кашею. Тільки відгріб словесних «люлєй» від небайдужих громадян, які зібрались на противагу Ляшку, красномовно аргументуючи свою позицію несприйняттям задньопривідних авто у зимовий період і запропонувавши свої вимоги до влади.
Ляшко і його прихильники мали змогу спостерігати гасла більш аніж зрозумілі, з усім колоритом українського гумору і сатири: «Не завидуем Ляшко, не играем с ним в «очко», «Шагая в Европу, не выпячивай жопу!», «Скотиняку – на …уяку!», «Задньопривідні! Геть із столиці!» та інші перли народної творчості. Натомість, пропонувались абсолютно адекватні вимоги до Уряду на шталт «Підніміть зарплати, а не знижуйте тарифи», «Європейським тарифам – Європейські зарплати», «Новий МАЙДАН поверне диктатуру олігархів», «Черговий МАЙДАН – подарунок Путіну» та інші більш реалістичні і вагомі гасла.
Як свого часу запевняв Ляшко у відомому відеоролику, «якщо я навіть на то і погодився, на твої вот еті умови, то тільки через те, що ти там мені шото обіцяв». А на спротив у формі мирного протесту проти ідеї «3-го Майдану» Ляшко аж ніяк не очікував, тим паче – від киян, на яких «надія і сподівання». Народ розібрався, «ху із ху», що й підтверджено результатами виборів для РПЛ.
Ситуація зрозуміла і прозора: рейтинг нижче плінтуса, партія «виведена» в опозицію, вибори профукали, на народ, за великим рахунком, Ляшку після цього наплювати, але надія якась є на «протест». Однак більш аніж красномовно народ відповів на це власним сарказмом у формі анекдоту: «- Що ви все про Ляшка та про Ляшка, давайте про щось інше. - Давайте про геїв! - Давайте! Як цей Ляшко, пі..р, усіх уже затрахав!». Далі без слів. Завіса 

Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар