У Житомирській міськраді депутатам плювати на учасників АТО і захисників вітчизни

Позачергова сесія Житомирської міської ради виявилася в черговий раз цинічно зірвана через відсутність кворуму, повідомляє портал "ГТО". Сесія мала розпочатися о 10:00, проте, станом на 10:30 в сесійній залі зареєструвалося 24 депутати з 60.
За словами в.о. міського голови Любові Цимбалюк, пізніше буде оприлюднений список депутатів, які не з'явилися на сесію.
Як повідомляв «Журнал Житомира», на позачерговій 52-й сесії міськради планувалося внести зміни до програми економічного і соціального розвитку Житомира, міський бюджет, затвердити скасування комунальних платежів для учасників АТО і кілька земельних питань.
Особливо важливим напередодні урочистостей, приурочених Дню захисника вітчизни, був значний перелік проблем соціального захисту та психологічної реабілітації ветеранів Афганістану, учасників бойових дій в зоні АТО, необхідність вирішення яких на рівні міської ради назрівала давно.
Пізніше з'ясувалося, що головними "саботажниками" проведення сесії опинилися фракції "Блоку Петра Порошенка" і ... "Опозиційного блоку", депутати яких у повному складі ігнорували чергове засідання Житомирської міськради. Подібне, чомусь аж синхронна поведінка представників зазначених політичних сил у Житомирі - не поодинокий випадок, а, скоріше, сумно склалася традиція, яка, в основному, проявляється тоді, коли порядок денний міськради не містить так званих "комерційних" питань, розгляд яких лобіюють, як кажуть, і словом, і гаманцем, зацікавлені "тостосуми" з місцевого, або столичного напів-кримінального "олігархату".
Нагадаємо, що депутат міськради Любов Цимбалюк (фракція ВО «Батьківщина) отримує зарплату як секретар міськради і в даний час виконує обов'язки мера міста.
Едуард Кругляк (пройшов до міськради за списком «Молодіжної партії» замість померлого Ігоря Іваницького) - заступник мера, а Микола Савенко (пройшов до міськради за списком ВО «Батьківщина») - радник.
Комунальними підприємствами Житомирської міськради керують п'ятеро депутатів: Юрій Янушевич (мажоритарник від партії «Рідне місто»), Юрій Самбірський (мажоритарник від Партії регіонів), Сергій Колесник (за списком ВО «Батьківщина»), Володимир Шуст (за списком Партії регіонів) і Тетяна Шкуропат (за списком партії «Удар»). Депутат Володимир Башек (мажорітращік від партії «Рідне місто») - головлікар комунального закладу «Центральна дитяча міська лікарня» Житомирської міськради.
Якщо Башек і Янушевич очолюють «Міськсвітло» та дитячу лікарню більше 5 років, то решта депутатів отримали посади під час нинішньої каденції Житомирської міськради. Нагадаємо, у Житомирській міськраді всього 60 депутатів.


Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар