Корбан згрішив на Йом-Кіпур

Біля пам’ятника Магдебурзькому праву 23 вересня цього року відбулася цікава і, певно, знакова подія.
Деякими особливо патріотичними кандидатами в мери міст було виголошено кілька агітаційних промов, в яких вони пишалися використанням історичного підгрунтя цього місця в контексті надання Києву Магдебурзького права. Цікава подія з декількох ракурсів, адже, наприклад, горе піар-технологами лідера "УКРОПа" Геннадія Корбана було допущено прикру помилку щодо перебування Києва у 1494 р. (коли в місті було впроваджено Магдебурзьке право) під владою татар, хоча Київ ще з 1362 р. входив до складу Великого князівства Литовського.
Крім того, самі піар-технологи згодом визнали, що перебування кандидата в мери столиці України Геннадія Корбана на зазначеному заході дуже негативно було сприйнято єврейською громадою, оскільки у цей час іудеї відзначали одне з найважливіших релігійних свят - Йом-Кіпур. Відповідно до ортодоксальних єврейських традицій, у цьому році це свято розпочалося саме перед заходом Сонця 22 вересня і закінчилося на заході Сонця 23 вересня. Слід особливо відзначити, що під час відзначання Йом-Кіпур існує багато заборон для віруючих, у тому числі, щодо справляння будь-яких світських справ, надаючи перевагу молитвам та спілкуванню з близькими.
Отже, як виявилося, дата висунення кандидатом в мери Києва пана Корбана була, так би мовити, дуже невдалою, особливо, на думку єврейської громади столиці.

Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар