Олійника "діди" послали в президенти, бо Янукович усіх дістав

Комітет порятунку України вирішив висунути на пост президента країни екс-депутата Верховної ради Володимира Олійника. Про це на прес-конференції в Москві заявив колишній український прем'єр-міністр Микола Азаров, - повідомляє "Українська правда"
"Ми прийняли рішення висунути на пост президента України Олійника Володимира Миколайовича", - сказав він.
"Ми з вами повинні вимагати дострокових виборів: президентських, парламентських і в місцеві органи влади. Країна гостро потребує оновлення. За вашої підтримки комітет готовий взяти відповідальність на себе за майбутнє держави", - заявив Азаров в Москві. За його словами, комітет ухвалив таке рішення одноголосно.
Азарова запитали, чи поїдуть вони в Донецьк-Луганськ, він не з першого разу відповів: "Ми приїдемо в Донецьк і Луганськ тільки через Київ!" Коли захоче, мовляв, народ", - написав у твіттері з прес-конференції кореспондент BBC Юрій Маловерьян.
Як відомо, Олійник був одним із співавторів "диктаторських законів" 16 січня, голосування за які викликали загострення на Майдані.
У грудні 2014 року генеральна прокуратура України пред'явила Олійнику підозру в організації незаконного голосування у парламенті за закони "16 січня. Він був оголошений в розшук.

Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар