Росія запустила операцію "Русская осень"

Українські спецслужби попередили українців, що Росія почала здійснення плану "Русская осень". Про це заявили в Управлінні СБ України в Харківській області.
"Управлінням Служби безпеки України в Харківській області фіксуються нові спроби дестабілізувати суспільно-політичну ситуацію в регіоні. Ці провокаційні ворожі дії є нічим іншим, як новим етапом агресії Російської Федерації проти України — так званим планом "Русская осень".
Плацдармом боротьби стає інформаційний простір України. В останні дні в ЗМІ та в мережі інтернет розповсюджуються інформаційні матеріали, які мають на меті дискредитацію органи влади та правоохоронної системи, підбурювання серед населення настроїв невдоволення владою напередодні місцевих виборів, формування упередженого ставлення до чинних керівників області та майбутніх кандидатів у депутати. Не випадково наш регіон обраний для чергової атаки, адже Харківщина є одним з ключових форпостів збереження єдності всієї країни. Вже майже півтора року, незважаючи на всі спроби розхитати ситуацію в регіоні, органам державної влади, місцевого самоврядування та правоохоронців за підтримки всіх небайдужих громадян вдається зберегти мир і спокій на рідній Харківщині. Очевидно, це не подобається кремлівським ляльководам і їхнім слугам. За оперативними даними, за інформаційними акціями стоять спецслужби Російської Федерації, які, використовуючи підконтрольні соціальні мережі, інтернет-ресурси та ЗМІ маніпулюють громадською думкою. Заявляємо, що Службою безпеки буде дано рішучу відсіч усім спробам дестабілізувати обстановку в Харківському регіоні. Ще раз закликаємо жителів Харкова і області не піддаватися на провокації, довіряти інформації тільки з перевірених джерел, уникати поширення неправдивих чуток",- йдеться у повідомленні, поширеному прес-службою відомства.

Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар