ПА ОБСЄ прийняла дві резолюції по Україні

Парламентська Асамблея ОБСЄ прийняла резолюції «Викрадені і незаконно утримувані громадяни України на території Російської Федерації» та «Продовження очевидних, грубих та невиправлених порушень Російською Федерацією міжнародних норм та принципів ОБСЄ». Про це в середу, 8 липня, повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ.
«У Міністерстві закордонних справ України вітають схвалення переважною більшістю членів Парламентської Асамблеї ОБСЄ двох важливих резолюцій, які засвідчили факт здійснення Російською Федерацією збройної агресії проти нашої держави та визнання міжнародною спільнотою протиправності утримання українських політичних в’язнів в РФ», – сказано в повідомленні.
Так, резолюцією «Продовження очевидних, грубих та невиправлених порушень Російською Федерацією міжнародних норм та принципів ОБСЄ» закріплено визнання того, що дії Росії в Криму та окремих районах Донецької та Луганської областей є актами військової агресії проти України. Авторами цього документа виступили Голова Постійної делегації Верховної Ради України в ПА ОБСЄ Артур Герасимов і Глава делегації Канади в ПА ОБСЄ Дін Аллісон.
У резолюції «Викрадені і незаконно утримувані громадяни України на території Російської Федерації» ініційованої членом Постійної делегації Верховної Ради України в ПА ОБСЄ, народним депутатом Остапом Семераком, міститься заклик до Росії негайно звільнити Надію Савченко, Олега Сенцова і інших українських громадян, які незаконно перебувають в Росії.

Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар