Весь екіпаж “Бука”, який збив «Боїнг», ліквідовано,.. зачищають і близьких

Російський ведмедь перелякався до далі нікуди. Прибираючи нижню ланку, намагаються обрубити кінцівки, що йдуть нагору. Однак це вже рефлексія.
Нідерландські слідчі, що координують зусилля колег з низки країн, котрі підключилися до розслідування запевняють, доказів досить. І поспішна ліквідація виконавців та зв’язаних з ними людей лише позбавить Путіна неприємності очної ставки на суді.
Як повідомляє користувач Фейсбук “Колонель”, він же Олексій Гонта, розрахунок російського “Бука” після того, як пішов скандал зі збитим “Боїнг-777″ на Донбасі, був переведений в Забайкалля. Однак, до місця дислокації ніхто не доїхав і товариші по службі не можуть знайти ні офіцерів, ні солдатів. За словами Олексія Гонти, який посилається на інформацію росіянина Володимира Варільнікова, “Боїнг-777″ збив розрахунок 53-й Курської бригади ППО Російської армії.
“Екіпаж – випускники Ярославського зенітно-ракетного училища, установчі дані (звання, ПІБ, біографія) на російських вбивць – підлеглих військового злочинця Шойгу будуть детально вказані в матеріалах кримінальної справи для Міжнародного трибуналу. Офіцерів розрахунку моментально перевели в Сибірський військовий округ, в Забайкаллі. Інсайдери говорять, що до нового місця служби вони не прибули. І їх однокурсників по училищу знайти не можуть. Схоже “чистять” всіх“, – йдеться в повідомленні.

Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар