Екс-депутата Медяника затримали на "Бентлі" за незаконний перетин кордону з Росією

Прикордонники Харківського загону спільно з працівниками митниці та СБУ виявили й затримали  автомобіль, що належить екс-депутату Володимиру Медянику і який намагалися незаконно ввезти на територію України з Росії. Згідно з повідомленням Держприкордонслужби, під час співбесіди з водієм автомобіля "Бентлі-Контіненталь", який перетинав державний кордон в міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення "Гоптівка", прикордонники з’ясували,  що 41-річний житель Луганська без дозволу відповідних держорганів потрапив на територію Росії через не функціонуючий пункт пропуску "Ізварино" в Луганській області.
Крім того, з’ясувалось, що автівка належить колишньому народному депутату України від Партії регіонів, члену правління "Луганськдрук".
Наразі водія автомобіля притягнуто до адміністративної відповідальності за порушення державного кордону України, а транспортний засіб вилучено та складено протокол про порушення митних правил.
Згідно з даними, розміщеними в державних реєстрах, членом правління Луганськдрук, який був депутатом від ПР, є Володимир Медяник. Колись він був у партії "Наша Україна", потім у КПУ, а потім вже перейшов у ПР.

"Виборча Україна"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар