Суддя Чернушенко, ймовірно, втік за кордон

Голова Апеляційного суду Антон Чернушенко, за даними джерел газети «Вісті», після повідомлення про підозру у скоєнні посадових злочинів оформив на роботі відпустку і вилетів за кордон. Затримати його на кордоні або в аеропорту не було ніяких підстав, оскільки в прикордонній системі «Гарт» ще не була виставлена інформація про дозвіл на затримання. Зараз оперативники чекають підтвердження від Держприкордонслужби про перетин кордону суддею.
Як тільки підтвердження буде, його оголосять у міждержавний (по країнах СНД) розшук, а потім - в міжнародний.
Нагадаємо, у Чернушенко був проведений обшук силами СБУ. У нього знайшли $6,5 тисячі, 26 тисяч гривень, ключі від чотирьох елітних авто, талони на 14 тонн бензину. А також смски, в яких йому давалися вказівки, які судові рішення потрібно приймати. Сам суддя заявив, що смсками користуватися не вміє, гроші збирався використовувати на лікування зубів і похід в магазин, а талони з красивими картинками подарував друг. У ГПУ запевняють, що знають де знаходиться побіжний суддя.
Нагадаємо, Генеральна прокуратура України (ГПУ) повідомила про підозру голові Апеляційного суду Києва Антона Чернушенка у скоєнні тяжких кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.376-1 (незаконне втручання в роботу автоматизованої системи документообігу суду) і ч.2 ст.375 (постановлення суддею завідомо неправосудних судових рішень) КК України.

Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар