Україна створить з Латвією слідчу групу для повернення злочинних активів екс-чиновників

Міністерство внутрішніх справ України має намір створити спільну з латвійськими правоохоронцями слідчу групу для повернення активів, одержаних злочинним шляхом, українськими екс-чиновниками . Про це в середу, 8 липня, на брифінгу заявила начальник управління Міністерства внутрішніх справ із забезпечення повернення активів, одержаних злочинним шляхом, Олена Тищенко, передає кореспондент НБН.
«Працівники управління (МВС із забезпечення повернення активів – НБН) використовуватимуть механізми і можливості європейських партнерів для повернення в Україну активів, одержаних вітчизняними екс-чиновниками злочинним шляхом. Найчастіше у цих справах фігурували банки Латвії і Кіпру», – повідомила пані Тищенко.
Вона зазначила, що в рамках злочинних схем лише на одну особу було переведено близько 13 мільярдів гривень.
У зв’язку з цим вона заявила, що вперше в МВС планують створити спільну групу з представників правоохоронних органів України і Латвії.
Олена Тищенко підкреслила, що працівники новоствореної служби на кожному етапі доводитимуть, що «відмиті» кошти належать саме тим особам, яких підозрюють або обвинувачують у їхньому виведенні за межі України.
Як повідомляло "НБН", 7 липня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков створив у структурі Міністерства внутрішніх справ Управління по забезпеченню повернення активів, отриманих злочинним шляхом.

Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар