В Україні припиняється призначення спецпенсій, проте, виплати триватимуть

Депутати, міністри, судді, прокурори, митники, податківці та інші чиновникам будуть отримувати пенсії на загальних підставах
Пенсійний фонд України із 1 червня 2015 р., припиняє призначення спецпенсій депутатів, міністрів, суддів, прокурорів, митників, податківців та інших чиновників.
Проте, існує можливість того, що депутати підтримають законопроект №2852, який пропонує до кінця року перенести ліквідацію системи спецпенсій. Про це на своїй сторінці в Facebook заявляє міністр соціальної політики України Павло Розенко.
Так за його словами, у Верховній Раде зареєстрований законопроект 2852, який пропонує продовжити виплати спецпенсій до кінця року.
- На жаль, побачив, що завтра на порядку денному засіданні ВР коштує законопроект 2852 (авторства Л.Денисовой, Королівською та ін.), Який пропонує до кінця року перенести ліквідацію системи спецпенсій. Сподіваюся, що депутати не підтримають цей законопроект, хоче відновити знову систему елітних пенсій! – пише Розенко.
Також міністр соціальної політики роз'яснив, як було прийнято рішення про відміну спецпенсій.
- Закон України, прийнятий Верховною Радой у березні, передбачав, що уряд до 1 травня повинен внести відповідний пакет законів про пенсійну реформу і якщо парламент до 1 червня не ухвалить цей закон, то система спецпенсій в Україні перестає існувати.
Уряд в повному об'ємі виконав першу частину цього закону і 30 квітня вніс у ВР комплексний пакет законопроектів по реформуванню пенсійної системи, ліквідації системи спецпенсій і впровадження накопичувального рівня пенсійного страхування.
Верховна рада у свою чергу не ухвалило до 1 червня вказані законопроекти. Так що у нас є усі підстави з цієї дати припинити призначати спецпенсії. Таким чином усім чиновникам, суддям, прокурорам, митникам, податківцям та ін. з цієї дати пенсії призначатимуться на загальних підставах! - написав міністр.
Нагадаємо, що раніше в деяких ЗМІ повідомлялося про те, що у Україні з 1 червня взагалі відміняються спецпенсії.

Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Дописати коментар