Піар на крові або кому вигідні намети на Майдані

Майдан Незалежності у Києві для кожного з нас є уособленням двох демократичних Революцій – Помаранчевої і Гідності. Остання ж тісно переплетена з трагічною сторінкою українського народу, - розстрілом мітингувальників і останніми хвилинами прощання Героїв Небесної Сотні під «Плине кача». Назавжди Майдан для кожного українця повинен залишатись місцем пам’яті і символом нескореності духу. Однак віднедавна центральна площа Києва «окупована» прийшлими псевдопатріотами, які обрали центр столиці в якості майданчика для самопіару і відробляння російських грошей.
Саме 7 червня самопризначені «поборники прав і свобод» вирішили перетворити Майдан на сценічні декорації для російських пропагандистських ТВ. Знаковим при цьому  є той факт, що очолив т.зв. «Рух Майдан 3.0» зовсім не український Рустам Ташбаєв, який для антуражу натяг на себе куртку в національних українських кольорах.
На особі Ташбаєва і тих, хто активно розкручує його акцію, зупинюсь детальніше. Сам Ташбаєв, очікувано, відношення до України має таке ж саме, як  Росія до Київської Русі, - себто ніякого. Народжений у Ленінграді, Рустам, син узбека, ніколи не бачив власного батька, однак чомусь вирішив перейнятись долею простих українців. При цьому, Ташбаєв не приховує і часто наголошує, що народився в колишньому Союзі, закінчив Калінінградське військове училище, знову ж таки – з наголосом на територіальну приналежність до Радянського Союзу… Не влаштувавшись в незалежній Україні, куди він переїхав після закінчення училища, Ташбаєв спочатку у Німеччині, а потім більше 18 років у США намагався знайти себе у житті … мабуть не знайшов.
Новоспечений «захисник простих українців» приїхав до України чомусь тільки 29 січня 2015 року, коли наша країна пережила дві Революції, тоталітаризм Януковича і смерті на Майдані та Донбасі. Невже для допомоги українцям прибув, при цьому, з його слів, заробляючи біля 70 тисяч доларів на рік? Очевидно, що ні. Чи то завербований російськими спецслужбами, тоді ще КГБ, у Калінінградському училищі, чи знайдений на просторах штату Нью-Йорк діючими ФСБ-шниками, Ташбаєв прибув в Україну, щоб очолити п’яту колону, яка в час війни України з російським агресором так необхідна Кремлю.
Підтверджень цьому чимало, наведу декілька найбільш знакових. Перші згадки про Ташбаєва на Майдані датовані відео-звітами за 25 травня такої собі блогерки Олі Альошиною, уродженки і громадянки Росії, зареєстрованої на сервісі Ютуб наприкінці грудня 2014 року, тобто за місяць до приїзду Ташбаєва. Практично усі ролики, викладені Альошиною під соусом «покажем России настоящую красивую Украину», приурочені Ташбаєву і його діяльності. Паралельно Альошина активно піарить невідомого загалу т.зв. «верховного атамана козацких войск» Назара Мухачева. Аналогічно «масквічкою» активно розкручується тема «все плохо, менты бьют, порошенко и яценюк всех предали»… знайома риторика? Ще один знаковий факт – першими про намети 7 червня на Майдані повідомили канал дуже «гарних» новин «112» та, хто б міг подумати, російський пропагандистський «LifeNews». Ну а далі інформація пішла за принципом лавини на російських ТВ і Інтернет-мережах з головними наголосами «В Киеве народ требует отставки власти, украинцы снова протестуют на Майдане» і т.п.
Знаково, що практично усі учасники т.зв. «Майдану 3.0» виступають чомусь виключно російською мовою. Оправданням є або « я рос в русскоговорящем обществе», або ж «мне тяжело, а вам и так понятно». Однак хороший коментар з цього приводу сказав один з дописувачів: «Я буду говорить по-русски потому что мои кураторы из ФСБ не понимают по-украински». Одним словом, - був би привід, а ресурси у них завжди готові. Саме для створення приводу Ташбаєв і працює на ФСБ-шну агітаційну машину Кремля. Завдання – спровокувати, створити картинку, дати привід для чергового кисельовського «случайно ли?».
Цинізм даної ситуації в тому, що місцем для ФСБ-шного шабашу Ташбаєв і його «побратими» з відверто кавказько-узбецькими рисами обличчя обрали святе для кожного українця місце – Майдан Незалежності. Попри звернення народних депутатів щодо негайного припинення наруги над пам’яттю Героїв Небесної Сотні, попри засудження цього дійства в центрі столиці усіма партіями Коаліції, Ташбаєв далі торочить завчену по шпаргалках ФСБ мантру: «нас предали», «всех уволить», «не дадим олигархам грабить народ». Знайома риторика? Тут і Симоненко, і екс-регіонали, і Медведчук …
От тільки біда в тому, що ми самі даємо підстави для народження таких виродків. Цілющим ґрунтом для агітпропаганди Москви є не тільки радикальні акції націоналістичних сил, а й банальні «все пропало», «влада зрадила», «усі одинакові», - вислови, які мало не щодня можна почути у громадському транспорті і на вулицях. 
Згоден,  - критика потрібна! Влада повинна поважати тих, хто її призначив, але … право на це заслужили герої Майдану, військові і добровольці, що воюють на фронті, волонтери, які більше року створюють надійний тил армії, врешті решт, право на критику влади мають ті, хто ї обирав, а не закинуті на початку 2015 року для пропаганди «заслані козачки Москви».
Переконаний, що гідну відповідь Ташбаєву і його координаторам дадуть самі кияни і гості столиці. А тим, хто все ж таки повівся на красиві гасла Ташбаєва про «справедливість», дуже рекомендую згадати стотисячний натовп, який у лютому 2014-го року на Майдані Незалежності проводжав своїх героїв в останню путь саме на тому місці, де сьогодні кремлівські виродки намагаються завдати Україні удару зсередини.

Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар