Російськомовний емігрант напав на міністра оборони Чехії

Як повідомляли світові мас-медіа, у будинок міністра оборони Чехії кинули декілька пляшок з "коктейлем Молотова".
Днями празький міський суд заарештував затриманого поліцією російськомовного 20-річного чоловіка, який підозрюється у киданні "коктейлів Молотова" у будинок, де живе міністр оборони Мартін Стропніцкій, повідомило у вівторок увечері інтернет-видання "Ceske Noviny". За його даними, перед нападом молодий чоловік погрожував міністру в електронних листах за його позицію щодо Росії.
Представник оперативної служби чеської поліції у вівторок увечері повідомив, що нічого не може сказати про те, громадянином якої країни є затриманий, але підтвердив, що він "російськомовний".
"Празький міський суд ухвалив рішення про арешт раніше затриманого поліцією російськомовного 20-річного чоловіка, підозрюваного в тому, що він кинув 7 червня, о 4 годині ранку, чотири пляшки із запальною сумішшю на будинок у Празі, в якому живе міністр оборони республіки Мартін Стропніцкій . Рішення про арешт було ухвалене у зв'язку з тим, що існували побоювання, що підозрюваний може сховатися за межами країни ", - йдеться в повідомленні.
Сам затриманий всі звинувачення заперечує.
Пляшки потрапили на терасу - в ту частину, де живуть діти міністра. Ніхто з тих, хто знаходилися в будинку, не постраждали, виниклу пожежу швидко загасили. Одна з пляшок не розірвалася і допомогла поліції вийти на слід потенційного злочинця.
За уточненими даними поліції, ним виявився 20-річний російськомовний чоловік, що має дозвіл на проживання в Чехії. В результаті республіканського розшуку він був затриманий у п'ятницю на демонстрації в Брно, на сході Чехії.
Слід відзначити, що Брно є одним із найважливіших промислових центрів Чехії, де, серед іншого, розташовано декілька підприємств, що спеціалізуються на випуску стрілкового вогнепального озброєння та боєприпасів, зокрема, всім відома "ЧЗ" ("Чеська збройовка").

Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Дописати коментар