Лідери «Рускага міра» : кіровоградський слід...

Якщо хтось вважає, що в посилено русифікованому у всі часи Єлисаветграді-Кіровограді, як «у Багдаді - все спокійно», то це - оманливе враження. У всі часи край давав разом з світовими іменами культури і науки і світові імена бунтарів, в тому числі і «рускага міра». Мимо імен Троцького, Зиновьєва, Таратути, Григорьєва та інших пройти не можливо.
Своїх апологетів, що діють під самісіньким носом, шоб не образити та не сполохали чіпати не стану. Їх не один десяток, вони гуртуються у зграї, перемішуються з зомбованими хохлами та волають на кожному кроці кодове слово – «Єлисаветград». Тому для довідки трохи затрону шлях одного «відомого кіровоградця» в Росію та до вершин «рускага міра».
Про байкарський гурт  «Нічні вовки всі чули»? Так от: Залдостанов Олександр Сергійович, «Хірург» (*19 січня 1963, Кіровоград, УРСР) — байкер, президент російського мотоклубу «Нічні Вовки», президент некомерційної організації «Асоціації байкерів», генеральний директор клубу «Байк-центр», голова всеросійської громадської організації «Нічні Вовки», співзасновник охоронного агентства ТОВ «ЧОП «Вовк 77».
Залдостанов займається організацією міжнародних байк-шоу в Росії. Крім того, Залдостанов і його мотоклуб «Нічні Вовки» регулярно проводять мотопробіги з проросійською тематикою в Криму (Україна). Проводить акції в підтримку Російської православної церкви. «Хірург» головний сценарист, режисер, і автор музичного та іншого оформлення всіх байкерських шоу.
Народився в Кіровограді. З 6 до 14 років щороку проводив все літо в піонерському таборі «Південний» Чорноморського флоту поблизу Севастополя. Вперше сів на мотоцикл у 1983 році, перший мотоцикл «Ява».
У 1984 році закінчив 3-й Московський медінститут і ординатуру. Деякий час працював хірургом в поліклініці і ординатурі Центрального науково-дослідного інституту стоматології, спеціалізація — посттравматичні деформації лицьової області.
У 1985 році одружується на німкені, проживає в Берліні, де вивчає байкерську субкультуру, через деякий час розлучається. В Західному Берліні працює охоронцем в рок-н-рол клубі «Sexton».
На виборах президента Російської Федерації був довіреною особою кандидата Володимира Путіна. У 2013 році був нагороджений Орденом Пошани за «активну роботу з патріотичного виховання молоді».
«Байк-Центр» юридично належить Залдостанову, а ще клуб називають від імені рок-клубу «Sexton» — торгово-розважальний центр площею більше 1 гектара, на території котрого знаходяться мотосервіс, ресторан, нічний клуб, дискотека, рок-клуб, театр, гостьові кімнати, мотомагазин, магазин фірмового одягу клубу «Wolf Wear» та інші підприємства. Щорічно, з грудня до середини лютого проходить платна розважальна програма для дітей «Новорічна ялинка». Також у «Байк-Центрі» проходять: останні дзвінки для школярів, дні молоді району.
Облаштування «Байк-Центру» було розпочате в 1999 році в Мневниках (Москва) на території промислового сміттєзвалища, на кошти від розроблення проекту мотоцикла «Вовк». Земля була виділена московським урядом в рамках підтримки молодіжної політики. У 2002 був включений до книги «Визначні місця столиці».
Перша публічна зустріч Залдостанова з Володимиром Путіним, що на той час був Прем'єр-міністром РФ, відбулась  саме в «Байк-Центрі». Лідер  «Нічних вовків» сповідує та рекламує проросійські імперські погляди. Зачисляє себе до російської православної конфесії, проводить акції в підтримку РПЦ. В Україні Золдастанов  охороняв пам'ятник Катерині II в Севастополі що планувався до знесення.
«Севастополь має стати тим міцним канатом, що триматиме Україну і Росію разом. Його роль в історії ще попереду. І я б хотів бачити в цілому Росію і Україну єдиною країною.» - з інтерв'ю О.Залдостанова газеті «Флаг Родины»
Найбільш яскравим політиком та особистістю вважає Йосипа Сталіна, переконаний, що він був віруючою людиною. 2013-08-25 в прямому телевізійному ефірі державного телеканалу переказує слова самозвеличення Сталіна; російські ЗМІ відзначають недостовірний переказ цитати, непевне джерело оригінального варіанту і здивування пропагандою. Щоразу, перебуваючи закордоном, на мотоцикл встановлює прапор Російської Федерації, що отримав особисто з рук В.Путіна.
Що можна ще додати, до того що ця особа обростає земельними скандалами в Криму, є ланкою в довгому ланцюгу кремлівської пропаганди та має однодумців на своїй малій батьківщина проти якої зараз бореться...
То ж не будемо волати, що вони, не будемо підносити палець до скроні, бо то люди з іншого паралельного світу під титульною назвою «рускій мір», що на практиці нічого крім війни та смути навколо себе не сіє.

Анатолій Авдєєв, "Виборча Україна"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар