Наливайченко зачистив корупціонерів в СБУ

Як і очікувалося, багатогранні чутки про кадрові зміни в СБУ отримали реальне втілення.
Валентин Наливайченко ініціював звільнення керівників спеціального підрозділу Служби безпеки України по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю, продемонструвавши, що боротьбу з найпідступнішим явищем – корупцією, - варто, насамперед, починати з тих, кого було покликано боронити від цього українське суспільство.
Більш того, Наливайченко виступив ініціатором створення тимчасової спеціальної антикорупційної комісії у Верховній раді, запропонувавши дієвий механізм очищення національних спецслужб, правоохоронних органів та судової системи від злочинного елементу, що ставить особисте збагачення й вплив вище не тільки за інтереси простих громадян, але й держави в цілому. 
Таким чином, керівник спецслужби у черговий раз підтвердив свою відданість шляху реформ та настановам Президента України Петра Порошенка щодо нищівної боротьби з хабарництвом, лобіюванням інтересів бізнесу, розкраданням та привласненням державного майна та «кришуванням» окремими правоохоронцями протиправної діяльності.
Адекватна реакція на загрозливі виклики та справедливі запити суспільства, що все ще намагається довіряти владі, - є, на переконання Валентина Наливайченка, головним напрямком, на якому слід зосередитися на шляху реформ правоохоронної сфери.
Попередній досвід чинного очільника спецслужби в контексті втілення перетворень у безпековому секторі нашої держави наочно показав рівень довіри до національних спецслужб з боку громадян, який залишається порівняно високим із часу повернення Валентина Наливайченка у відомство.
«Це – не остання ротація» - окремо наголосив керівник СБУ під час «круглого» столу з проблем корупції та організованої злочинності, який відбувся днями у столиці України.
Нагадаємо, що 12 червня п.р. Валентин Наливайченко відсторонив від роботи Юрія Артюхова та його заступників.

Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар