Жеваго домовляється з кредиторами про відстрочку, забувши про законотворчість

Залізорудна компанія "Ferrexpo" має намір реструктуризувати частину боргу за єврооблігаціями у розмірі $285,7 млн. Про це йдеться в її повідомленні на Лондонській фондовій біржі. Ця сума боргу залишилася після неповного обміну випуску корпоративних облігацій зовнішньої позики "Ferrexpo" на $500 млн. з погашенням у квітні 2016 року.
Компанія в лютому отримала схвалення власників облігацій на реструктуризацію $214,3 млн. Відповідно до поданих заявок вона випустила нові цінні папери на $160,7 млн. З погашенням двома рівними траншами 7 квітня 2018 і 7 квітня 2019 рр.
При цьому "Ferrexpo" сплатила $53,6 млн. Винагороди інвесторам, які погодилися на обмін. Крім того, ставка купона за єврооблігаціями компанії була підвищена до 10,375% з 7,875% річних.
Ferrexpo контролює в Україні Полтавський і Єристівський гірничо-збагачувальні комбінати. Найбільшим акціонером комапнії є власник бізнес-групи "Фінанси та кредит" Костянтин Жеваго.
Зпоміж тим, дев'ять депутатів за півроку роботи українського парламенту не зареєстрували жодного законопроекту і не внесли за весь час жодної постанови. Семеро з них не подали жодної поправки до законопроектів, повідомляє "Українська правда", з посиланням на рух "Чесно", який підводить підсумки півріччя діяльності Верховної Ради восьмого скликання. Серед них і депутат від Кременчука Костянтин Жеваго. Більшість цих депутатів - екс-регіонали та депутати, які не входять в правлячу коаліцію. Зокрема, Сергій Клюєв, якого можуть позбавити депутатської недоторканності і кнопкодав Олесь Довгий, який претендував на керівну посаду в комітеті з питань економічної політики.
З членів коаліції в антирейтинг потрапив лише член фракції "Блоку Петра Порошенка" Олексій Савченко. Він відомий також тим, що задекларував найбільшу суму на рахунках у банках і, відповідно, потрапив до рейтингу найбагатших депутатів цього скликання. Активісти "Чесно" також визначили топ-10 депутатів, чиї картки були найменш активними за півріччя. Тут знову великою групою є депутати з фракції "Опозиційного блоку". Дмитро Ярош брав участь у бойових діях і значну частину депутатської каденції провів у шпиталі. Інформації про причини відсутності інших депутатів з антирейтингу на сайті Верховної Ради немає.
"Пасивність депутатського складу набридла вже і керівництву Верховної Ради. Тепер на офіційному сайті ВР публікується список депутатів, які були найменш активними під час пленарних засідань", - прокоментував аналітик руху "Чесно" Антон Кушнір. 

Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар