Проведення справжніх, демократичних місцевих виборів на Донбасі є запорукою відновлення мирного життя

Президент України Петро Порошенко наголошує, що саме проведення чесних, демократичних місцевих виборів на Донбасі є запорукою відновлення мирного життя, розвитку регіону.
«Сьогодні вкрай важливо провести справжні, демократичні місцеві вибори, коли Донбас матиме своїх представників не у вигляді польових командирів, а тих, кого демократично оберуть жителі регіону», – сказав Глава держави під час зустрічі з працівниками ПАТ «Краматорський Завод важкого верстатобудування» у Краматорську.
Глава держави наголосив на принциповій важливості збереження єдності країни, зазначивши, що сьогодні Краматорськ демонструє таку єдність.
«Ми нікому не дозволимо ні з Україною, ні з Донбасом розмовляти мовою сили. Ми не пустимо агресора сюди, в Краматорськ, скільки би танків він не готував на окупованих територіях. Бо це є наша земля, це – наш Донбас, і ми здатні його захистити», – заявив Президент.
Петро Порошенко зазначив важливість у реалізації його Мирного плану гуманітарної складової та залучення міжнародних партнерів до відновлення Донбасу, створення нових робочих місць. «Цьому питанню надається багато уваги під час зустрічей зі світовими лідерами», – сказав Президент. Глава держави запросив керівництво заводу долучитися до участі у переговорах під час його візитів до різних країн для презентації продукції підприємства і налагодження нових контактів.
«Я вірю в те, що ми відновимо славу Донбасу як економічно розвинутого регіону», – заявив Президент. Глава держави наголосив, що ключове, чого потребує людина, – це безпека, мир і робота. «Коли є поєднання цих факторів, це вже є першими ознаками стабілізації ситуації на Донбасі. Це вже є мирний шлях. Коли люди на окупованих територіях будуть бачити, що тут відроджується життя, відкриваються лікарні, лунає останній дзвоник у школах, діти ходять до школи, поступають в інститути, люди мають роботу і ми відновлюємо інфраструктуру, – це саме те, що ми маємо зробити, щоб реінтегрувати країну», – зазначив Петро Порошенко.
Президент відповів на запитання робітників заводу.

Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар