Пенсію на окупованих територіях Донбасу отримують у фальшивих рублях

Видані пенсіонерам та бюджетникам у «ДНР» рублі не використовувалися і не використовуються в Росії і не підлягають обміну. Про це повідомили в кризовому центрі «Оборона Маріуполя», пише «Укрінформ».
Як зазначається, Кризовий центр має інформацію, що протягом квітня-травня 2015 року на території, підконтрольній «ДНРівцям», пенсії і зарплати (на деяких підприємствах і в бюджетних установах) частково або повністю виплачуються російськими рублями. «Встановлено, що вищевказані купюри 1997 року випуску, і вони на території Росії не використовувалися і не використовуються, а крім того, не підлягають обміну та, за наявною інформацією, підлягали знищенню. Купюри, які видаються, мають послідовні арифметичні номери в порядку зростання і є абсолютно новими», - пояснили в центрі.
Там підкреслили, що керівництво «ДНР», застосовуючи методи залякування та шантажу, загрожує великими штрафними санкціями, і зобов`язує всі торговельні організації, магазини, ринки, підприємства громадського харчування, підприємства побутового обслуговування населення, громадського транспорту, індивідуальних перевізників тощо, приймати вищевказані гроші як оплату за товари та послуги. При цьому в обмінних пунктах не приймають такі купюри, констатували в «Обороні Маріуполя».

"Виборча Україна"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар