Затримано особливо небезпечного розвідника терористів

За останніми даними, шпигун отримував гроші за свою розвідувальну діяльність на території, контрольованій Україною. Крім того, розвідник розповів, що деякий час він навчався у офіцера, який працює в іноземній розвідці. Співробітники СБУ заарештували шпигуна в Донецькій області, на контрольованій силовиками території.
Інформацію надали в прес-службі СБУ і розповіли, що шпигуном терористів виявився 23-річний хлопець з Горлівки.
У нього навіть була шпигунська кличка «Зима», а підготовку розвідник пройшов у центрі терористів. Хлопець повідомив, що його навчанням займався хтось на прізвисько Адольф. Як вважає затриманий, Адольф є офіцером іноземних спецслужб. Шпигун пробрався на контрольовану бійцями територію і спробував зібрати інформацію.
Шпигуна навчили стріляти з 122-мм гаубиці, яку використовують для обстрілу укрепрайонов і бліндажів. За кожен бій або виконане завдання молодий чоловік отримував пристойні гроші. Співробітники СБУ продовжують вивчати всі подробиці, а в правоохоронних органах на затриманого вже завели кримінальну справу. Згідно з останніми даними, за кілька місяців цього року представниками СБУ було затримано більше семисот осіб, підозрюваних в державній зраді і в тероризмі. Більше трьохсот чоловік СБУ оголосила в розшук.


Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар