Силовим захопленням Донецької ОДА керував очільник "КримНашу" Аксьонов?

Донецька обласна державна адміністрація в квітні минулого року була захоплена в результаті спецоперації, якою керував, зокрема, "прем'єр" Криму Сергій Аксьонов. Про це розповів екс-губернатор Донецької області Сергій Тарута.
"Ця була спецоперація. Але тоді ми ще вважали, що тут не так багато представників Росії. Навіть не Росії, а Криму. Тих людей, які займалися підривом ситуації і захопленням Криму. Було зрозуміло, що вони узгоджують свої дії з Москвою і Кремлем" , - зазначив Сергій Тарута, який керував регіоном під час його захоплення сепаратистами.
"Цим (захопленням ОДА - ред.) Керував Аксьонов (глава Криму - ред.). На початок квітня сюди вже йшло зброю. Але тоді ми думали, що швидкими діями щодо притягнення до відповідальності основних призвідників ми зможемо протистояти захопленню влади. Тоді була дана команда силовикам - прокуратурі, міліції та СБУ - знайти цих координаторів. Одні й ті ж особи переміщалися по сигналу по всій області, з'являючись то там, то тут, збирали мітинги і організовували розкачку ", - додав Тарута.
Нагадаємо, захоплення ДонОГА в результаті якої була «проголошена» «Донецька народна республіка», стався 6 квітня 2014.
Раніше група «ІС» повідомила, що заступник прем'єр-міністра Росії Дмитро Рогозін провів відпустку в Криму на протизаконно захопленій резиденції Сергія Тарути, а потім поглузував у Інтернеті з українського бізнесмена.

Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар