Національна Академія СБ України на шляху очищення

Тривалий час про існування навчального закладу української спецслужби було мало кому відомо, а будь яка інша інформація була ледве не засекреченою. Це було обумовлено реаліями попередніх років, коли деякі посадовці СБУ були тісно пов’язані з виконанням, не завжди законних, команд влади.
Однак зі зміною влади, змінилась і правоохоронна система. Будучи невід’ємним елементом системи кадрового забезпечення, НА СБУ теж почала процес змін та очищення.
Звісно не варто говорити про початок з «чистого аркуша» та нехтування, у зв’язку з цим, багаторічним досвідом взірцевої роботи. Очищення та реформування «кузні кадрів» спецслужби – це не банальна політична зачистка та розставлення «своїх людей». Це багатоетапний, послідовний та спрямований на оптимізацію та покращення рівня роботи процес.
Однією з вагомих змін на шляху відкритості СБ України стала зміна процедури прийому на навчання, яка передбачає пільги та державну допомогу абітурієнтам окремих категорій. До таких категорій належать учасники «Революції гідності», сироти «Небесної сотні», учасників антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях та самі учасники АТО. Служба безпеки особливо зацікавлена у робітниках, які мають досвід захисту суверенітету та територіальної цілісності України, які загартовані у бойових умовах та мають чітке розуміння необхідності захисту батьківщини.
На час приймальної кампанії вони забезпечуються житлом та харчуванням за рахунок СБУ. Також, вказані категорії абітурієнтів, маючи належний освітній рівень, морально етичні якості та фізичну підготовку можуть бути зараховані на навчання за спрощеною процедурою або поза конкурсом. Повні правила прийому та сама процедура викладені на Інтернет сайті ВНЗ.
Проте, не лише прийом абітурієнтів став відкритим та «ближчим для людей». Керівництво відомства ухвалило рішення про проведення відкритого конкурсу на заміщення посади ректора. Очікується, що подібна схема буде застосована й решти керівного складу.

Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар