У комуністів трапиться істерика

Рішення парламенту про заборону пропаганди комунізму є закономірним. Про це в коментарі ЗМІ сказав політолог Володимир Цибулько.
"Воно призводить законодавче поле у відповідність настроям суспільства. Компартія зараз платить за свою співпрацю з олігархами. Вона працювала підрозділом країни-агресора. Якби влада і надалі ніяк не реагувала, це б ще більше підвищило у людей недовіру до неї.
Тому що Майдан вимагав одного, на його хвилі до керівництва приходить політична команда, але діє так само, як це робили попередники", - зазначив він.
Експерт підкреслив, що влада не може похвалитися економічними реформами. 
"Суспільство довго чекати не може. Тому політичний клас швидко зреагував. Ідеологічна тема стала для нього рятівною соломинкою. Особливо на тлі російської біганини перед 9 травня. Правда, тепер у комуністів буде істерика. Але це буде нагадувати який зайшов у болоті, коли він своїми діями тільки погіршує ситуація. Така поведінка в черговий підтвердить, що Компартія ніколи не була проукраїнською силою, а працювало підрядником Росії по окупації країни", - пояснив Цибулько.
"Реалісти можуть знайти спосіб створити ліву політсилу на українській основі. Раніше з лівих, скільки НЕ ліпили, патріотичної сили не виходило. Якщо реформи не порушать нинішній баланс влади, не розкриють можливості для малого та середнього бізнесу, запит на таку партію виникне сам собою", - додав політолог.

Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар