Осетини і кадирівці в "ДНР": хто є хто?

Аналітик з Луганська Дмитро Снєгирьов "розкопав" місця дислокації кадирівців на території т.зв."ДНР". Дуже схоже, що чеченський владний криміналітет взявся освоювати Донбас "на повну".
Так, Донецьк. Батальйон кадирівців "Смерть". Насправді тактична група. Командир групи на псевдо "Генерал", заступник командира-псевдо "Стингер", близько 40 років. Група розбита на три взводи. Розквартировані в Донецьку і в Макіївці.
В Макіївці частина з них входить до загону "Меч". Командир "Меча" - польовий командир на псевдо "Прима".
Також є рота кадирівців,яка входить до складу батальйона "Оплот". В батальйоні "Оплот" кадирівці входили до складу груп Шамана та Електрика. Останній є громадянином РФ. В батальйоні "Оплот" та "Смерть" (Донецьк, Макіївка та Сніжне) - нараховувалось до 150 кадирівців. В Макіївці база розташування загону знаходиться за адресою: м. Макіївка, вул. Щорса, 62. Один з командирів – Болотханов Апти Денисолтанович, майор МВС ЧР, командир 3 патрульної роти військової частини 4157.
В м.Зугрес розквартировано до 150 кадирівців. Співробітники поліції ППсП ім. А.Кадирова. На озброєнні до 10 одиниць бронетехніки.
Є 2 роти вихідців з Кавказу у батальйоні " Восток". Командиром батальйону "Восток" був польовий командир на псевдо "Скиф", тепер бойовик на псевдо "Майор". Особливий відділ очолює бойовик на псевдо "Опер". В батальйоні "Восток" загальна кількість кадирівців – від 150 до 200 бійців. Командир роти "Юг" батальйону "Восток" – осетин на псевдо "Заур".
В Донецьку розквартирований загін осетин під проводом польового командира на псевдо "Коба" (Алан Мамієв).
Активні учасники НЗФ "Коби":
1. Габараєв Азамат Казимирович;
2. Карсанов Яків Іванович;
3. Джіоєв Алан Хасайбертович;
4. Козонов Дмитро Феліксович.
Свого часу, в Донецьку, бойовиками батальйону "Восток" за звинуваченням в організації наркотрафіку був затриманий один з польових командирів осетин Чочієв Сармат Борисович, син глави адміністрації Президента Південної Осетії Чочієва Бориса Єліозовича. 19 січня в Донецьку кадирівцями був викрадений один із "батьків" донецького сепаратизму Павло Губарєв, і була спроба закопати його живцем. Губарєву закидали те, що він невтішно відгукнувся про Рамзана Кадирова. Цитата Губарєва про Кадирова – це вдала операція українських спецслужб.

Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар